HABER

Damat çaldı Adnan okudu

“Aşk-ı Memnu”nun Adnan’ı Selçuk Yöntem, önceki gün damat adayı Bora Duran’ın konserini izledi. Usta oyuncu, gecede sahneye çıkıp eşi için romantik bir şiir okudu.

Damat çaldı Adnan okudu

Bora Duran, albümünün ilk konserini önceki gün Balans’ta verdi. Konseri izleyenler arasında Selçuk-Cihan Yöntem ve Duran’la evlilik hazırlıkları yapan kızları Iraz da vardı. Genç müzisyenin okuduğu şarkılarla coşan Yöntem çifti, mekandakilere unutamayacakları bir dans şov sundu. Ama sürpriz bu kadarla kalmadı. Yöntem daha sonra damat adayının yanına giderek sahneden eşine seslendi.

Selçuk Yöntem, “Eşim Cihan’a hitap edeceğim. Bu çok sevdiğim şiiri bu gece onun için okumak istiyorum” dedi. Bu kısa konuşmanın ardından Ümit Yaşar Oğuzcan’ın “Kadınlar ıçin Sone” adlı şiirini okuyan oyuncu, “Sen bir aşk adamısın” tezahüratları eşliğinde sahneden indi ve eşine sarılarak “Seni seviyorum” dedi.

İşte o romantik mısralar

Ben güzel gözlü kadınları severim/ Bir de küçük ayaklıları, uzun boyunluları/ Hem nasıl severim, öyle severim işte/ Terler avuçları, kesilir solukları/ Ben mahzun kadınları severim/ Yavru ceylanca kadınları, ürkekçe/ Hem nasıl severim, öyle severim işte/ Bilemezsiniz ne güzeldir, öpüştükçe/ Ben akıllı kadınları severim/ Düşünen, az konuşan çok bilen/ Her yerde, her zaman nazı çekilen/ Hem nasıl severim, öyle severim işte/ ıçimde büyük, sonsuz ateşler yanmalı/ Ölümüm bile o kadın yüzünden olmalı...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön