HABER

Damat düğünü terk etti! Ancak gelin piste çıkıp...

Tayland'da 24 yaşındaki Manow Jutathip Nimnual ve 20 yaşındaki Phakin Junjerm, ailelerini ve arkadaşlarını çağırarak düğün yapmaya ve bu mutlu günü bütün dünyayla paylaşmaya karar verdi.

Damat düğünü terk etti! Ancak gelin piste çıkıp...

24 yaşındaki Manow Jutathip Nimnual ve 20 yaşındaki Phakin Junjerm, ailelerini ve arkadaşlarını çağırarak düğün yapmaya ve bu mutlu günü bütün dünyayla paylaşmaya karar verdi. Çift, düğünlerini duyurmak için dev bir billboard bile kiraladı.

TEK BAŞINA GÖĞÜSLEDİ

Geçen hafta düğün için toplanan misafirler, günün tatsız sonlanacağını bilmiyordu. Ancak gelin Manow Jutathip Nimnual sahneye çıkarak, damadın kaçtığını duyurdu.

c8d93b9735b4914c82e0fa14a0d4de6e

DÜNYADAN DESTEK MESAJLARI YAĞIYOR

Bu anlar, Manow Jutathip Nimnual'in Facebook sayfasında da yayımlandı. Videonun 5 milyonu aşkın kişi tarafından izlenmesinin ardından, dünya basını bu haberi paylaştı. Pek çok kişi, geline destek mesajları yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
kim bilir ne yaptında kaçırdın adamı. bende bizim garıdan kaçacağım ama yaş çok 40 yıllık evlilik hatırı var. ve bu yaştada başka eş bulmakta biraz zor. ne yapayım iyi yada kötü çekeceğim.
Samimi bir yorum yazmışsın, helâl olsun abi sana :))
@ulya123 AYY İLAHİ HİÇ GÜLESİM YOKTU...
ilk gece korkusu:))
Bizene taylandaki gelin damattan habere bak
@onur2123 O halde niye okuyon da yorum yapıyon lo?
@nuricelebi74 Çünkü Tayland'daki düğünden damat kaçtı demiyorlar düğünden damat kaçtı diyorlar milleti kandırıyorlar anlayamadın mı loo
Geri Dön