Danla Bilic burun estetiği yaptırdı böyle savundu

Geçtiğimiz aylarda mide küçültme ameliyatı olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic, bu sefer de horladığı için gittiği hastanede burun estetiği yaptırdı.

Danla Bilic burun estetiği yaptırdı böyle savundu

Çektiği makyaj videoları ve herkese verdiği sert yanıtlarla tanınan YouTuber Danla Bilic, horlama şikayetiyle girdiği operasyonda burnuna estetik yaptırdı.

Mide küçültme ameliyatıyla fazla kilolarından kurtulan Danla Bilic, Instagram hesabından yaptığı açıklamada burun estetiği olduğunu söyledi.

"ARTIK HORLAMIYORUM"

Danla Bilic, sosyal medyasından şu paylaşımı yaptı: "Artık size bu müjdeli haberi vereceğim: Horlamıyorum. Tabii ki benim mide ameliyatına olduğu gibi yine aynı şekilde 'reklam karşılığı ameliyat oldu' yorumlarını gördüm.

fenomen-youtuber-danla-bilic-burun-estetigi-11657776_4855_m

Ameliyatın reklamı olmaz. Birini reklam karşılığı ameliyat edecek doktorla da benim işim olmaz. Baya burnumu yaptırdım, kendimi de çok iyi hissediyorum, iyi ki de burnumu yaptırmışım.

TAKİPÇİLERİNİ İNANDIRAMADI

Öte yandan, Danla Bilic'in 'ameliyatın reklamı olmaz' demesinin ardından 'Türkiye'nin en iyi doktorlarından birine ameliyat oldum' diyerek doktorunun adını vermesi takipçilerine inandırıcı gelmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
dedikya boş gereksiz konuştuğu için dilini de aldırsın diye...
müjdeli habere bak horlamıyomus artık :))))sevındık mılletce yani ey ALLAHım sizi kim nerden buluyo haber yapıyo
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler