Dark Souls II'den son detaylar

2014 Mart ayının beklenen oyunlarından biri olan Dark Souls II, Namco Bandai'nin çalışmalarını sürdürdüğü başarılı bir aksiyon olacağa benziyor.

Dark Souls II'den son detaylar

PC, PS3 ve Xbox 360 platformlarında çıkacak olan Dark Souls II, multiplayer modunu da barındıracak.

2011 yılında konsollara gelen ve ardından bir sene sonra büyük bir hayran hareketi sayesinde PC için de çıkan Dark Souls’un devam oyunu Dark Souls II bu sefer hiç safsataya girmeden hem konsol hem de PC’ler için çıkacak.

Özellikle zorluk seviyesinden dolayı pek çok kişinin tepkisini çeken oyun aynı zamanda bu insanları bir şekilde kendisine bağlamayı da bildi. Oyunun boğuk ve depresif atmosferinden tutun da görsel başarısına kadar From Software ve Namco Bandai ciddi anlamda Demon Souls’un ruhani devam oyununda büyük başarıya koşmuşlardı. İşte o yüzdendir ki Dark Souls II’ye heyecan baya büyük.

Her şeyden önce söylenmesi gerekn en önemli şey Dark Souls II’nin çok ama çok zor hatta belki de birinci oyundan daha zor olacağı. Bunu yapımcılar özellikle belirtiyor. Bunun en iyi örneği oyunun hands-on etkinliğinde hiçbir basın mensubunun Mirror Knight’ı öldürememiş olması. Hatta söylenene göre başlarında bulunan Namco yetkilisi bile beş dakikalık demoyu altı saat oynamasına rağmen sadece bir kere yenebilmiş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler