'Dava açan hanımefendiyi eve bekliyorum' demişti! Ali Ağaoğlu hakkında hapis istemi

CHP'li eski milletvekili Tur Yıldız Biçer'in kadınları ve kendisini aşağıladığı gerekçesiyle şikayetçi olduğu iş adamı Ali Ağaoğlu hakkında savcılık, "Hakaret" suçundan 3 aydan 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

'Dava açan hanımefendiyi eve bekliyorum' demişti! Ali Ağaoğlu hakkında hapis istemi

CHP eski Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, BBC için hazırlanan belgesel çekiminde görüntüye giren kadın çantalarına ilişkin "Çantalar değil ama kullananlar benim malım" diyen iş adamı Ali Ağaoğlu hakkında kadınlara hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu.

"DAVA AÇAN HANIMEFENDİYİ EVE BEKLİYORUM"

Soruşturmanın devam ettiği esnada Ağaoğlu, kendisi hakkında suç duyurusunda bulunan Biçer için "Dava açan hanımefendiyi eve bekliyorum" sözlerini söylemiş ve Biçer yeniden suç duyurusunda bulunmuştu.

Biçer’in suç duyurusu suçun uzlaştırma kapsamında kalması gerekçesiyle uzlaştırma bürosuna gönderilmişti. Uzlaştırma bürosunda tarafların uzlaşmaması üzerine ünlü iş adamı hakkında iddianame hazırlandı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede Ali Ağaoğlu ‘şüpheli’, Tur Yıldız Biçer ‘müşteki’ olarak yer aldı. Uzlaşmanın sağlanamadığının belirtildiği iddianamede Ağaoğlu’nun, Biçer’e karşı hareket suçu işlediği kaydedildi.

İddianamede şüpheli Ağaoğlu’nun ‘Hakaret’ suçundan 3 ay 15 günden 2 yıl 4 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
ne çektik bu karadenizli sonradan görme iş adamlarından :(
AKP den önce ne adın vardı ne sanın.Devlet desteğiyle zengin oldunuz milletin malıyla milleti aşagıladınız.Dilerim foyanız ortaya cıkarsa fetöcülerden beter olursunuz
ortanca hanimlami yasiyor acaba o evde
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler