Dede sokak sokak dolaşarak torununu arıyor

Pendik'’te evinin önünde oynarken kaybolan 5 yaşındaki çocuktan 10 gündür haber alınamıyor.

İSTANBUL (İHA) - Acılı dede sokak sokak dolaşarak torununu arıyor. Pendik Cumhuriyet Caddesi üzerindeki evinin önünde oynayan 5 yaşındaki Aşkın Nurbel’den 10 gündür haber alınamıyor.

Elinde torununun fotoğrafını alan dede Ali Nurbel, sokak sokak dolaşarak küçük Aşkın’ı arıyor. Annesi ve babası ayrı olan Aşkın Nurbel, 4 kardeşi ile dedesinin yanında kalıyordu. Babaları cezaevinde bulunan 5 torununa seyyar satıcılık yaparak bakan dede, torununun bulunması yetkililerden yardım istiyor. Torununun 10 gün önce oynamak için kapılarının önüne çıktıktan sonra kaybolduğunu belirten dede Ali Nurbel, “Torunlarıma dört yıldır ben bakıyorum.

Çocukların babası cezaevinde. Babasının haberi yok kaybolduğundan” dedi. Torunları için yaşadığını ifade eden acılı dede Nurbel, gözyaşları içerisinde, “Torunumun bir fotoğrafını çoğalttım. Sokak sokak dolaşarak torunumu arıyorum. Kardeşleri yanımda. Ben sadece torunumu istiyorum. Çektiğim vicdan azabından intihar etmeyi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Kardeşim madem bir haber yapıyorsunuz, bari bir işe yarayın da çocuğunda bir fotografını temin edip haberin yanına koysanız ya
Bari çocuğun resmini de koysanız da bi işe yarasanız..... haber mi şimdi bu
Allah yar ve yardımcın olsun
Diğer Haberler