Dedikodular yeniden ortaya çıktı

Valve’in sevilen takım tabanlı FPS oyunu Left 4 Dead’in yeni oyunu geliyor olabilir.

Dedikodular yeniden ortaya çıktı

Uzun zamandır dolaşan Left 4 Dead 3 dedikoduları tekrar alevlenmeye başladı. Söylenenlere göre bir Dota 2 klanının Valve ziyareti sırasında çektikleri fotoğrafta Left 4 Dead 3′ün ismi görülebiliyor. Bu da yakın zamanda oyunun gelebileceği dedikodularını gündeme getiriyor.

Şu an yeni Source motoru üzerinde de çalıştığı düşünülen Valve’in bu motorla yapacağı oyunlar merakla bekleniyor. Ancak halen yeni oyunlar hakkında kesin bilgiler verilmiyor. Merak edilen bir diğer soru da yeni çıkacak oyunların hangi platformlarda kullanılacağı. İddialara göre yeni geliştirilen Source motoru ile birlikte yeni nesil konsollara da Left 4 Dead geleceği düşünülüyor.

Eğer söz konusu söylentiler doğruysa Valve’den yakın zamanda bir duyuru gelebilir.
Fakat bazı oyuncuların bu durumdan pek de memnun olmadığını belirtmek gerek. Her ne kadar Left 4 Dead serisi epey ilgi toplasa da, çok daha büyük bir kesim halen Half Life 3 duyurusunu bekliyor. Geçtiğimiz dönemlerde Gamescom’da Half Life 3 hakkında bilgiler verileceği söylenmiş, daha sonra ise bu dedikodular yalanlanmıştı. Dolayısıyla serinin yeni oyununun akıbeti halen bilinmezliğini koruyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler