Defalarca koruma istemiş

Beyoğlu’nda telefonda tartıştığı eşi tarafından 27 yerinden bıçaklanarak öldürülen Beyaz Bal’ın ailesi, cenazeyi almak üzere Adli Tıp Kurumu’na geldi.

Defalarca koruma istemiş

Kadının birçok karakola giderek koruma istediğini ifade eden Beyaz Bal’ın yakını Ahmet Gönen, “Kadın karakola başvuruyor devletin sahip çıkması lazım. Bu nereye kadar sürecek? Bunlara idam cezası verilsin biz böyle istiyoruz” dedi. Olay dün Beyoğlu Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Tekir Sokağı girişinde Ömer Hayyam Otobüs Durağı’nda saat 19.00 sıralarında meydana gelmişti. Telefonda tartıştığı eşinin yanına giden koca Osman Bal, karısı Beyaz Bal’ı yolun ortasında 27 yerinden bıçaklayarak öldürmüştü. Yaşanan olayın ardından Beyaz Bal’ın ailesi cenazeyi almak üzere bugün Adli Tıp Kurumu’na geldi.

Beyaz Bal’ın eşiyle anlaşamadığı için boşanma kararı alarak kendine çocuklarıyla birlikte yeni bir hayat kurduğunu belirten yakını Ahmet Gönen, “Kadın ekonomik durumunu falan da düzeltmişti, bitkisel ilaçlar satıyordu. Eşi ile de yanılmıyorsam işi gücü olmadığı için ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkları olduğu için ayrılma kararı almıştı, biz de saygı duyduk. Bayramın 2’inci günü başkası tarafından eşini arattırıyor ‘biz ilaç almaya geleceğiz’ diyorlar. Komplo kuruyorlar ilaç verecekken arkasından bıçakla müdahale ediyor. Aynı zamanda bizim kızımız karakollara başvurarak koruma istedi ama yine devlet sahip çıkmadı. Maalesef yine bir can daha gitti çocuklar ortada kaldı. Perişan vaziyetteyiz. Kadın karakola başvuruyor devletin sahip çıkması lazım. Bu nereye kadar sürecek? Bunlara idam cezası verilsin biz böyle istiyoruz. Göz göre göre maalesef yine bir kadın cinayeti” dedi.

Öte yandan ailenin Adli Tıp Kurumu önündeki bekleyişi sürerken, Beyaz Bal’ın cenazesinin memleketi Iğdır'da toprağa verileceği öğrenildi.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
KADINLARA GAZ VERMEYE DEVAM EDİN, POHPOHLAYIN HA BİRE, SİZ ŞÖYLESİNİZ SİZ BÖYLESİNİZ, EŞİTSİNİZ, ERKEĞİN YAPTIĞI HERŞEYİ SİZ DE YAPABİLİRSİZ DİYE VERİN GAZI, POMPALAYIN GAZI, HA BİRE POMPALAYIN. SONUÇ HÜSRAN. ÇÜNKÜ ERKEKLERE ERKEK OLMANIN MEZİYETLERİ, KADINLARA DA KADIN OLMANIN MEZİYETLERİ UNUTTURULDU, MANEVİYAT BİTİRİLDİ. ŞİMDİ GAZ VEREREK DÜZELTMEYE ÇALIŞIYORLAR. YAZIK ÇOK YAZIK.
BİR KADINA NE KADAR GAZ VERİRSEN VER NE YAPARSAN YAP EGER FİLMİN SONUNDA SEN O KADINI BICAKLIYOSAN SENİN ADAMLIGINDAN BEN ŞÜPHE EDERİM BU OLAYLARA BU KADINLAR HALA SALAK GİBİ BAKIYOR BENCE BÜTÜN KADINLARIN AYAKLANAMSI LAZIM YANİ 27 TANE BICAKLA VURULAN BİR KADINI HALA HİC BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ SEYREDİYORSANIZ YAZIKLAR OLSUN SİZE KÖRELMİŞ VAHŞİ GADDAR ZALİM CAHİL ZİHNİYET ACABA KENDİ ANANIZ BABANIZ TARAFINDAN BÖLE VURULSA NE HİSSEDERSİNİZ OTURUP GÜLEREK İZLERMİSİNİZ
A.K.P.NİN HALKINI KADINI KORUMA ÖRNEĞİ MALESEF ..KANUNLAR CAYDIRICI DEĞİL
Diğer Haberler