MAGAZİN

Defne Samyeli'den sonra kızı Deren Talu da paylaştı! "Anne kız yaktınız"

Tatil sezonunu Antalya'da açan Defne Samyeli'nin bikinili paylaşımlarından sonra kızı Deren Talu da hemen paylaşım yaptı. Samyeli ve Talu'nun pozları sosyal medyayı salladı.

Defne Samyeli'den sonra kızı Deren Talu da paylaştı! "Anne kız yaktınız"

İki çocuk annesi Defne Samyeli, fotoğraflarını "Denizde..." ve "Kumda..." notuyla paylaşmış ve sosyal medyayı sallamıştı. Fit vücuduyla dikkat çeken Defne Samyeli'yi görenler 'Kim der 48 yaşında' yorumunda bulundu.

Defne Samyeli'nin ardından kızı Deren Talu da bikinili ve mayolu paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem oldu. Anne, kız yaptıkları paylaşımlarla adeta sosyal medyayı yaktı geçti.

1

Talu'nun annesinden sonra yaptığı paylaşımlara "Anne kız yaktınız" yorumları yapıldı.

2

Samyeli ise kızının pozlarına ateş emojisi koydu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Nasıl bir annelik yada ebeveynlik durumudur ki yada şöyle sorayım nasıl bir ruh halidir ki daha kızları 13-14-15 yaşındayken (küçüklerdi tam hatırlamıyorum)bikinili,mayolu,transparan,minili pozlarını medyaya servis etmek,milyonların görmesini istemek.Eleştirene yobaz,cahil,geri diyorsunuz ama bu ülkenin bir ananesi var,bir yetiştirilme kültürü var.Evet herkes özgür ve hür iradesiyle hareket edebilir ama inanın Mustafa Kemal Atatürk'ün bahsettiği muhasır medeniyet,çağdaşlık bu değil.Siz çok yanlış anlıyorsunuz. Yozlaşıyoruz. Tehlikenin farkında mısınız?
vallahi bravo diyecek herşeyi demişsiniz
ateistler için dünya yaşanır.olumle biter .vücut para kazanma aracıdır.
Ne yazıkki para hırsı...
@iekiz_2018 Birçok ülkeye seyahat ettim işim gereği.İçinde ateistlik oranı yüksek ülkelerde var ve ateist yada dindarda olsa kendi kültürüne zarar verecek davranışlardan,giyim tarzından,hal ve hareketlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorlar.Ateist tanımlaması biraz ağır olabilir ama özentinin dozajını kaçırıyoruz diyebiliriz.Biz Türkler İslam dininden önce Şamanizm dinine bağlıydık ama Şaman adet ve gelenekleri günümüzde de devam ediyor.Su dökerek uğurlamak,kurşun dökmek,nazar bocuğu vs.Yani inançla alakası yok bu yozlaşmanın.yazık oluyor kültürümüze..
anne kız cehennem ateşinde yandınız
Kendimizi avutma çabaları :D
Allah sahibine bağışlasın güzel kız annesi gibi güzel olmayada devam edecek belli ki
@gokhan_kececi_1930 Makyajsız görsen suratına tükürmezsin bunların
Geri Dön