Defne Samyeli'ne icra davası! Başı dertten kurtulmuyor

Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını ima ettikten sonra magazin gündeminden düşmeyen Defne Samyeli, ev sahibinin kendisine dava açmasıyla şoke oldu. Kirasını ödeyemediği iddia edilen Samyeli'den, konuyla ilgili açıklama geldi.

Son dönemde Cem Yılmaz’la olay yaratan ayrılığıyla gündemden düşmeyen Defne Samyeli'nin hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

EV SAHİBİYLE DAVALIK OLDU

Kemerburgaz’da oturan Samyeli’ne oturduğu villanın sahibinin icra davası açtığı öğrenildi. İstanbul 17. İcra Mahkemesi’ne başvuran ev sahibi, ünlü şarkıcının son birkaç aydır kirasını ödemediğini belirtti. Samyeli ise konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Kiranın döviz mi, TL mi olması gerektiği ve evdeki çözülmeyen sorunlarla ilgili bir süredir aramızda ihtilaflı durum belirdi. Mahkemeler bunun için var. Hukuki sürecin gösterdiği yolda en kısa zamanda çözülecektir diye umuyorum.” (MedyaRadar)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
dünya çalkalanıyor borsalar çakılmış aferler savaş hastalık kol geziyor haberin bol oldugu şu günlerde bize haber diye sunulan müsveddeye bakarmısınız ülkenin bütün derdi defne aleyna şeymamı az bi duyarlı olalım şu günlerde bari yapmayalım bu gereksizlerin haberini
Villada oturuyorsunuz yaşlanınca da beş parasız ölüyorsunuz. Sonunuzu hiç düşünmüyorsunuz.
doğru söze ne denir, biraz mütevazı olsalar elleri ayakları tutarken başlarını sokacak bir ev alsalar olmaz mı? Kazandıkları zaman bir memurun bir yıllık maaşını bir gecede kazaniyorlar ama yaşlılıkta yine zeril zefil oluyorlar.
Para yok, Cem'i yolmak istedi ama o da hevesini alıp kaçtı. Şimdi parası bol biri lazım. Yoksa sefalet yakın.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler