Defne Samyeli'nin 16 yaşındaki kızı Derin Talu'dan mayokinili poz

Defne Samyeli'nin 16 yaşındaki kızı Derin Talu, sosyal medya hesabından mayokinili pozunu paylaştı. Yaşından büyük gösteren Talu'nun yüzündeki makyaj ise takipçilerinin tepkisini çekti.

Güzelliği ve fiziğiyle yıllara meydan okuyan Defne Samyeli'nin kızları da annelerinin izinden gidiyor. Paylaşımlarıyla adından her fırsatta söz ettiren kardeşlerden 16 yaşındaki Derin Talu'nun deniz kenarından yaptığı paylaşım takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

MAKYAJINDAN DOLAYI ELEŞTİRİ YAĞDI

Siyah mayokinisiniyle poz veren Derin Talu, bu anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Talu'ya ilk yorum 23 yaşındaki ablası Deren Talu'dan geldi. Deren, kız kardeşinin fotoğrafına ateş emojileri koydu.

16 yaşındaki Derin'in plaja giderken yaptığı makyaj ise eleştirilerin odağı oldu. Talu'nun fotoğrafını gören sosyal medya kullanıcıları "Denize giriyorsun makyaj yapıyorsun" ve "Sen nasıl 16 yaşındasın şimdi" gibi yorumlar yapıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Tezgah önemli pazarlama önemli
Annesinin geçmişine bakınca bununda nasıl bir yol izleyeceğini anlamak zor olmuyor. Zaten görünen köy kılavuz istemez. Şimdiden belli bunun yolu.
annesi gibi bu da oldukça antipatik
Şimdi soruyorum, ben 35 yaşında biri olarak bu kıza instagramdan mesaj atsam çocuk tacizcisi mi olacağım? Veya 52 yaşındaki Acun 18 yaşında sevgili bulunca onunki daha mı normal olacak? Ülkedeki her durumu böyle tezatlar içeriyor, sadece bu yüzden yazmak istedim.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler