Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu’nun haç kolyesi eleştirildi

1995 yılında hayatını mimar Eren Talu ile birleştiren sunucu Defne Samyeli’nin bu evliliğinden Derin ve Deren adını verdikleri iki kız çocuğu doğdu. 2011 yılında evliliğini sonlandıran ünlü haber spikeri boyunu aşan kızlarıyla dikkatleri çekmeyi sürdürüyor. Defne Samyeli’nin 16 yaşındaki kızı Derin Talu bir kez daha sosyal medya paylaşımıyla gündeme geldi.

Güzelliği ve kusursuz fiziğiyle genç kızlara taş çıkartan 43 yaşındaki Defne Samyeli yıllara meydan okuyor. Annelerine benzeyen kızları da güzellikleriyle her fırsatta adlarından söz ettirmeyi başarıyorlar. Özellikle sosyal medya paylaşımlarıyla ses getiren Talu kardeşlerden 16 yaşındaki Derin, haç kolyesiyle çekilen fotoğrafını sosyal medyadan yayınlayınca eleştiri yağmuruna maruz kaldı.

HAÇ KOLYESİNDEN DOLAYI ELEŞTİRİLDİ

derin talu

Siyah bir büstiyer ve eşofman altıyla poz veren Derin Talu fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu. Yaşından büyük gösterdiği her fırsatta söylenen Derin Talu, ağır makyaj tarzından dolayı her fırsatta eleştiriliyordu. Talu bu sefer de kolye seçimiyle eleştiri oklarının hedefi oldu. Derin Talu’nun fotoğrafına “Nasıl 16 yaşında bu kız?” ve “Hristiyan mısın?” soruları yöneltildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
Haç kolyesi takmayıp müslüman geçinenleri de gördük. Ben de takıyorum, kolye ile müslümanlıktan çıkılmaz. Sembollere takılmayın!
Tabi, hatta kiliseye gidip günahta çıkarabilirsin, mumda dikebilirsin, ayinde yap nasılsa dinden çıkmıyorsun. Şaka gibisiniz ya.
@mnyc_2 çıkılır araştır kendi nefsine göre yorum yapma
dalgamı geçiosun neyle neyleri kıyaslar oldunuz be yuh ,sen hiç bir hırıstiyanda müslüman simgeleri göremezsin ama bizim içimizde okadar çok neye inandığı belli olmayan varki ,düşünce şekliniz inanılır gibi diğil.
@mnyc_2 Bir kişinin inancı kendini bağlar müslüman diye hiç kusursuz insan olurmu, müslümanım diiyip hırsızlık gasp tecavüz adam öldüren tecavüz her türlü pisliği yapan dolu memlekette ve dünyada bunu islam zaten kabul etmiyor sanki şahızlardan ötürü inancı aşağılayan uslüpler almış başını gibiyor, yanlışı kim yaparsa yapsın kişileri bağlar kurum yada kuruluşları değil, kurumlar buna çanak tutarsa o ayrı tabi, herkes birgün yaptıklarından hesaba çekilecek, yanına kar kalma filan yok, hesap günü ile aramızda sadece ölüm var, ölüm ise ansızın gelecek, ayakkabı bağımızdan daha yakın. Sağlıcakla.
@tastyrascall SANA NE sen kendi inancına bak. bir başkasının inancından, dinden çıkıp çıkmadığından sana ne, ya da bir başkasına ne ! amma çok seviyorsunuz insanların inancını yargılamayı. bir başka insanın inancını yargılamak kimsenin haddi değildir.
çok ağır cahilsin sen takıl kafana göre
sende kestirmeden menşur olmak isteyenlerdensin galiba o haç ı taktinmı her şey daha güzel oluyor
@mnyc_2 inançtan takmıyor bizim z kuşağının yabancı ecnebi aşkından hristiyanlık ve haç işareti kendine hava katıyor sevdasında
ya arkadaş şu analı kızlı aptalları gündem yapıpta reklamlarını yapmayın anaları neki kızlerıda ne olsun yolları belli işte uzatmayın hergün haber yapmak için paramı veriyorlar size.
her türlü gideri var...
yalniz kız 16 yaşında sapık falanmisin yada pedefoli..?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler