HABER

Demet Akalın'dan frikik önlemi

Geçen hafta sahneye çıktığı mini elbisesinin azizliğine uğrayan Demet Akalın, bu kez önlemini aldı!

Demet Akalın'dan frikik önlemi
Antalya'da sahneye çıkan Demet Akalın, frikik vermemek için gazetecilere karşı özel önlem aldı. 'Shantel' adlı gece kulübünde sahneye çıkan Akalın, pembe derin göğüs dekolteli mini elbisesi ile dikkat çekti. 1 hafta önce bir başka eğlence kulübünde sahneye çıkan ve mini elbisesinin azizliğine uğrayan Akalın, gazetecilerin sahne önüne gelerek fotoğraf çekmesini istemedi. Menajeri tarafından işletme sahiplerine iletilen bu istek ‘Frikik güvenliği’ alınmasına neden oldu.
[** **](http://aktuel.mynet.com/galeri/unluler/turk-unluler/demet-akalin-demet-akalin-dan-frikik-onlemi/31/120376/sayfa/1/)

Dünyaca ünlü Paris Hilton'un da kostümlerinin tasarımcısı olan Canker Kaçar tarafından giydirilen Akalın'a, gecede dansçıları da eşlik etti. Şarkılarını seslendirirken sürekli kontrollü davrandığı gözlenen Akalın, ön masadaki hayranlarının cep telefonlarıyla fotoğraf ve görüntü çekmesine engel olamadı. Dansçılarını sahnenin ortasında izlemekle yetinen Akalın'ın, frikik vermekten çekindiği için dans etmekten kaçtığı gözlendi. Gecede hayranları tarafından şampanya ve gül yağmuruna tutulan Akalın, istek şarkılara da yer verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön