MAGAZİN

Demet Özdemir'in ailesiyle ilgili şaşırtan gerçek!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldızı Demet Özdemir, 29 yaşına girdi. Özdemir'in doğum günü hakkında twitter'da binlerce tweet atıldı. Güzel oyuncunun ailesiyle ilgili pek fazla bilinmeyen gerçek sevenlerini şaşırttı. İşte Demet Özdemir'in ailesi hakkında yaptığı açıklamalar...

Demet Özdemir'in ailesiyle ilgili şaşırtan gerçek!

29 yaşına giren Demet Özdemir'in ailesi sosyal medyada merak konusu olmuştu. Özdemir, ailesiyle ilgili yıllar önce ilginç açıklamalarda bulunmuştu.

demet_ozdemir-foto4

'BENDEN ÖNCE ABLAMIN YILDIZI PARLADI'

SnobMagazin'de yer alan habere göre, ailesinden bahseden Özdemir, "İzmit'in küçücük bir kasabasında geçti çocukluğum. Annem, babam, ablam ve abimle iki katlı bahçeli bir evde yaşardık. Kısaca tipik bir taşra ailesiydik. Aslında önce ablamın yıldızı parladı. Çarkıfelek'e izleyici olarak İstanbul'a gittiğinde Mehmet Ali Erbil'le tanışmıştı. Zaten çok sıra dayağından geçmişliğimiz var. Özellikle de ablam benden daha fazla korkardı babamdan. Onun karşısında kafamızı öne eğip beklediğimizi hatırlarım" ifadelerini kullandı.
indir

'PARÇALANDIK VE HER BİR PARÇAMIZI AYRI YERE BIRAKTIK'

Güzel oyuncu, "Şöhret peşinde koşmak aileyi dağıttı diyebilir miyiz?" sorusuna ise şu cevabı verdi: "Evet, çünkü o sene abim de Almanya'ya taşınıp anneannemle birlikte yaşamaya başladı. Ben de ablam ve annemle İstanbul'a geldim. "Parçalandık ve her bir parçamızı ayrı yere bıraktık" misali... Hepimiz için hem güzel, hem zor zamanlardı. Bizimkiler boşanınca evin erkeği ablam oldu. Çok para kazanamamasına rağmen beni kolejde okuttu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
helal olsun ablana
babası haklıymış
okadar fakirdilerki koleje gitmek için bahçelerindeki helikoptere yakıt alamıyorlardı bu yüzden limuzinle gidiyordular. hatta bi akşam canları tavuk döner çekmiş alamamışlardı o akşam portakallı pekin ördeği yemek zorunda kalmışlardı. hatta geçtiğimiz yıl durumları okadar kötüydüki kışın denize gitmek istediler hava Türkiye de çok soğuk diyr maldivlere gitmişlerdi. Sen bunları mı nerden biliyonuz diyorsunuz dubai deki en yüksek göktelendeki yan komşularıyım. Durumları çok kötü görseniz içiniz acır
Geri Dön