MAGAZİN

Demet Özdemir'in mini elbiseli gece paylaşımı olay oldu! Oğuzhan Koç ile tekne tatilinden paylaştı

Erkenci Kuş, Çilek Kokusu, Doğduğun Ev Kaderindir gibi pek çok dizide rol alan Demet Özdemir sosyal medyada sık sık konuşulan isimler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Disney Plus'ın etkinliği ile gündeme gelen isim, Oğuzhan Koç ile nişanlanmıştı. Özdemir, şimdi ise tekneden yaptığı mini elbiseli paylaşımıyla olay oldu.

Demet Özdemir'in mini elbiseli gece paylaşımı olay oldu! Oğuzhan Koç ile tekne tatilinden paylaştı

Disney Plus etkinliğinde şıklığıyla güne damgasını vuran Demet Özdemir sosyal medyada oldukça aktif olan ünlülerin başında geliyor. Disney Plus'ta yayınlanmaya başlayan Dünyayla Benim Aramda dizisiyle yeniden gündem olan oyuncu, bikinili pozlarıyla çokça konuşulmuştu.

DEMET ÖZDEMİR MİNİ ELBİSELİ TEKNE POZUYLA OLAY OLDU!

Geçtiğimiz günlerde çiçekli bikinisiyle yaptığı paylaşımla olay olan Demet Özdemir, sosyal medyada özel hayatından kesitler paylaşmaya devam ediyor.

demet6666

Geçtiğimiz haftalarda Disney Plus gecesine katılmış olan ve güzelliğiyle geceye damga vuran oyuncu, şarkıcı Oğuzhan Koç ile nişanlanmıştı.

demet444

OĞUZHAN KOÇ İLE ÖN BALAYINA ÇIKTILAR!

Demet Özdemir, bu kez Oğuzhan Koç ile ön balayına çıktı. İkili, tekne tatilinde keyif yaparken, Özdemir ise tekneden paylaşım yapmayı ihmal etmedi.

demet1111

Özdemir, mini elbiseli bir kıyafetiyle verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

İşte Özdemir'in çok konuşulan bazı fotoğrafları...

demetbikini3

demet555

demet2222

22

288176995_721504452296497_144172260601783305_n


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler