Demirkol, Sırrın Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında Sırrın Mahallesini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olup, taleplerini yerinde dinleyen Fevzi Demirkol, bu kapsamda Sırrın Mahallesini ziyaret etti.

Demirkol, Sırrın Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, mahalle gezisi programları kapsamında Sırrın Mahallesini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olup, taleplerini yerinde dinleyen Fevzi Demirkol, bu kapsamda Sırrın Mahallesini ziyaret etti. Mahalle Muhtarı İbrahim Kara tarafından karşılanan Demirkol, ilk olarak mahallede yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaları inceledikten sonra mahallede bulunan işyerlerini ziyaret eden Demirkol, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldik. Vatandaşlarla Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunan Başkan Demirkol, vatandaşların taleplerini de not alarak, ilgili müdürlüklere talimat verdi.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan Fevzi Demirkol, “Sabahın erken saatlerinde Sırrın Mahallemizi ziyaret ettik. Mahallemizde yapmış olduğumuz çalışmaların sonucunu muhtarımızla birlikte gördük. Sırrın Mahallemizde yeni yerleşim alanı olan Köylükent bölgesinde yollarımız tamamlanmıştır. Sırrın Mahallesinin eski yerleşim alanındaki deforme olmuş yollarımızda sil baştan yeniden yaptık. Sırrın Mahallemizde yapacağımız yeni yol kalmamıştır. Ayrıca, Park Bahçeler Müdürlüğümüz dere kenarındaki parklarımızda hem yenileme, hem bakım çalışmalarını devam ettirmektedir. Temizlik İşleri Müdürlüğümüz de, tertemiz Haliliye hedefimiz doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Sırrın Mahalle Muhtarımız Sayın İbrahim Kara, bugünkü gezimizde bize refakat etti. Kendisine teşekkür ederim. Bu tip ziyaretlerimiz, göreve geldiğimiz bu tarafa devam etmiştir ve devam edecektir” ifadelerini kullandı.
Mahalle Muhtarı İbrahim Kara da, Fevzi Demirkol’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Sırrın Mahallemizde, Köylükent ve Gürcütepesi bölgelerimizde Haliliye Belediyesine ait tüm yolları belediyemiz tamamladı. Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Demirkol, açıklamaların ardından mahalleden ayrıldı.

Demirkol, Sırrın Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

Demirkol, Sırrın Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler