Demokrat Parti iftarında kavga

Demokrat Parti (DP) Sakarya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ve Genel Başkan Gültekin Uysal’ın da katıldığı iftar öncesinde partililer ile bir fotoğrafçı ve arkadaşı arasında kavga çıktı.

Bir kişinin elindeki demir çubukla partili gençlere saldırdığı kavga, diğer partililerin araya girmesiyle sonlandırıldı.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, partisinin il başkanlığınca Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Esentepe Kampüsü’ndeki kafetaryada düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Salonda iftar öncesi Genel Başkanı bekleyen portililer ile kürsü önünde bir fotoğrafçı arasında kavga çıktı. Arbede sırasında fotoğraf makinası yere düşen fotoğrafçı öfkelenince partililere saldırdı. Bu esnada elinde demir copla gelen bir arkadaşı da partiliere sallamaya başladı. Kameralar tarafından görüntülenen kavgayı diğer partilier araya girerek önledi.

Bir süre sonra iftar yemeğinin yapıldığı salona gelen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, yaptığı konuşmada, demokrasiyi milli birliğin ve ulusal güvenliğin teminatı gördüklerini belirterek, Türkiye’de cari açık olduğu kadar belki ondan daha fazla demokrasi açığı bulunduğunu öne sürdü.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
ha AKP ha DP birbirlerinin kopyası şunlara bak dinimizi ne hale getirdiniiz
şimdi bunun dinle ne alakası var? paranoyak mı oldunuz?
yazık sana
yalancı dindarsın , hatta dinsizsin bu ülkede chp kadar dine zarar vermiş bir parti varmı. sende millete hikaye anlatıyorsun.
Ne alaka lan denyo ha akp ha dp beyinsiz tosbaa aklın sıra yorum mu yapmışın !
Akpartininkini ağzına almasan rahat edemiyorsun demi..
SEN DİNİ BAŞKALARINA GÖREMİ YAŞIYORSUN
sorsam imanın şartını bilmezsin ama klavye başında diyanet işleri başkanı olursunuz.
akp adını agzına alırken dikkat et agzına birşeyler sokmasınlar götünüze sik girse akp bilirsiniz çakal chp ler sizi
Ülkede sükunet diye bir şey kalmadı. Saldırganlık, sabredememezlik, anlayışsızlık had safhada. Allah sonumuzu hayır eylesin.
SİZ YEMEK BİLE YİYEMİYORSUNUZ ÜLKEMİ YÖNETECEKSİNİZ
HEYYYHAAATT SAVULUN PALA,LILAR GELİYOR TAKSİMDE,İZMİRDE,ESKİŞEHİRDE,SAKARYA DA ÜLKEMİN İNSANALARINI BU HALE GETİREN( FORZA MAKARONİ) TÜRKİYE PARTİSİ AKP İKTİDARI İNSANLARI İNSANLIKTAN İMTİNA EDER HALE GETİRDİ,ÜLKEDE MAKARNALI MANTARLAR ÇOĞALDI,ONDANDIRKİ ÇORBALARIN TADI BOZULDU,BU ZAMANLAR ANORMAL OLAYLAR NORMALMİŞ GİBİ GÖSTERİLİYOR ARTIK.KAVGALAR ÜLKE ÇIKARLARI YERİNE KİŞİSEL ÜLKÜ HALİNE DÖNÜŞTÜ.KİMSE KİMSEYE EYVALLAH ETMİYOR SAYGI GÖSTERMİYOR,KUL,A KULLUK DÖNEMİ BAŞLADI VE ADI DEMOKRASİ ÖZGÜRLÜKLER DİYE BİŞEY KOYDULAR...
bizim mahallede bi içkiçi vardı herğün içerdi.bir gün bi deprem oldu(kütahya-simav depremi)cıktı dışarıya KESİN DEPREMİ TAYİP YAPMIŞTIR diye bağırmaya başladı.sencede depremi tayip yapmıştır değilmi
türkiyeyi güzelleştiren çağ atlatan özgürleştiren demokrasi sağlayan yol olmayan uçak olmayan tren olmayan ülkeme ilkleri getiren önceden yaya gezerken bizi uçakla istenilen yere ulaştıran islam dinini getiren dinimizi öğreten RTE bunuda yapabilir herhade depremide yapmıştır :)
..................... sana ancak bu noktalar yorum olur
COK DEMOKRAT
Olur böyle vakalar...
ÇOK GİTTİN Mİ MERKEZE.
BAZILARI KUYRUKLARINA BASILMIŞ KÖPEK GİBİ HER HABERDE AKP İLE ALAKASI OLSUN OLMASIN AKP DEİYP DURUYOR :) ANIRA DURUN DURMAK YOK YOLA DEVAM HEDEF %60 SİZLER SANAL PLATFORMLARDA SABAHTAN AKŞAMA DEK HAVLAMAYA DEVAM EDİN ASLA BIKMADAN VAZGECMEDEN :)
hayvan herif sen nerde havliyon suan eliniz biyerinize kacti tabi bi dssun su delet kaciniz hapiste olcaksiniz hey gidi heyy diyorum havlayanda sensin serefsiz kopek
amanha bu eleştiriyi yapanlar AKP GEÇTİ
AKP NİN AJANI GİRMİŞ YEMEĞE ORTALIK KARIŞTIRIYOR. BİZDE İZLİYORUZ. BÜYÜK RESMİ GÖRÜN ARKADAŞLAR. PERDE DEĞİL ARKASINDAKİ BÜYÜK OYUNU... BUGÜNLERİ ARAYACAĞIZ!!!!
Pislikler bari iftar yemeğinde kavga etmeyin.
AKP lutfen biraz çalış hergün lüks otellerin vs. iftarlarından çalışmaya fırsat bulamıyorsunuz. Ülke durumu çok kötü. Ne olacak bu böyle başka Türkiye'miz yok. Lüks düşkünlüğünüz bizi felakete sürüklüyor.
ya sen ne aptal insansın ne alakası var şimdi akp yönetimi ile ? evin yansa inşallah öyle birşey olur onuda akp yönetiminden bulacaksın..!
Haber tamamen yanlış. İftar öncesi değil, iftar bittikten sonra oldu olay. Olay sırasında parti başkanıda gelmişti ve onun önünde olay gerçekleşti. Ve ayrıca kavga fotoğrafçı ve partililer arasında değil. Hiçbir fotoğrafçı yanında demir çubukla gezmez. Provake edenleri videoyu dikkatli izlerseniz görürsünüz. Ve tipinden şeklinden hangi tarafta olduğunu da anlarsınız. Görmek isterseniz tabi.. Mynet bu yorumu 3.ye yazıyorum yayınlamıyorsun. Sizin haber anlayışınız bu mu? Taraflısınız..
Fotoğrafçı ve arkadaşı da tam çapulcuymuş...
böyle bi parti varmıydı ya
İFTARINA SAHİP ÇIKAMAYANDAN PARTİ BAŞKANI OLMAZ.LİDERİ GELİYOR.BÖYLE OLAYLAR BAŞLAMADAN BİTMELİ.ÖZÜMÜZDEN UZAKLAŞIYORUZ.ALLAH SONUMUZU HAYIR EYLESİN.
ulan heber dediğiniz be mu sizin
sizin neyinize iftar :D gerçi chp bile kadıköy'e iftar sofrası kurmuş. :)
talipler talipler bir sofrayı paylaşamıyorlar ama ülke yönetimine talipler :-(
ŞUNLARI HALİNE BAKIN BUNLAR DEVLETİ YÖNETMEYE ADAY İNSANLAR BUNLAR ZAVALLILAR
cindoruk suz demokrat parti mi olur nerde cindoruk o olmazsa ben size demokrat demem. PERİNÇEK in partisine ilhak etti artık demokratlık vazgeçmiş olmalı . AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI ZATEN EPEYDİR.
Partide bir bu eksikti,bu da oldu...Normalde birbirimizle kavga ederdik,dışarıdan karışan olmazdı,şimdi o da oldu...!:)
kuru gürültü
Bazıları da fırsatçılık yapıyor;''DP'de iç kavga'' ''DP kavgası'' vs...Bari Ramazan Ayı'nda iftirta atmayın,yalan söylemeyin,bu kavga parti içi muhalefetle alakalı değil!...Tamamen dengesizin birinin farklı bir olayı büyütmesiyle alakalıdır!...
BAŞI OLMAYANIN SONUDA OLMAZ:)
BU OLAY PARTİ BAŞKANI VE TESKILAT BASKANINA KARSI YAPILDI ÇÜNKİ 2 DE PARTININ MALLARINI SATIP SATIP DURUYORLAR
çokda oruç tutarlarya beleş yemekk iti kopuğu hepsi atlamış gelmiş
o dediğini akp yandaşları yapıyor maalesef :)
hiç bir şeyi beceremiyoruz...
Bu ne hoş görü, bu ne anlayış,Bu ne iftar.Kimseye tahammülleri yok.2 Gazteceyi saldırın.Saldırgan partililer.ÖZÜNÜZ BU.Boşuna asmamışlar.
Uzatmalı maçların kavgalı bitmesi gibi koskoca Demokrat Partinin uzatmalarında bu kavgalar iftarda olsa da normaldir.
ALLAH ISLAH ETSİN NE DİYİİM.
İftar ve kavga mııııııı?
millet aç aç ekmek kavgasıdır o
Diğer Haberler