MAGAZİN

Deniz Akkaya isyan etti: Ey kendini Müslüman zannedenler!

Deniz Akkaya isyan etti: Ey kendini Müslüman zannedenler!

Yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Deniz Akkaya sosyal medya hesabından hayvanlara uygulanan şiddete karşı isyan etti.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri de Deniz Akkaya... Yaptığı paylaşımlarla ve girdiği polemiklerle sık sık gündeme gelen Deniz Akkaya hayvanlara uygulanan şiddete isyan etti.

Sosyal medyada hayvanlara yapılan işkence haberlerini sık sık paylaşan Akkaya daha fazla dayanamadı.

Kedilerin fare zehriyle öldürülmesi haberini paylaşan Akkaya "Ey kendini Müslüman zannedenler! Bu masumların kanı burada kalsa diğer tarafta yanınıza kalmaz" dedi.

Ekran Alıntısı

Akkaya açıklamasının devamında ise "Ayıptır günahtır bu nedir? Ülkenin her yerinden hayvan katliamı haberleri geliyor" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
deniz akkaya sözde sende müslümansın müslümanlığının hangi şartlarını yerine getiriyorsun.piyonluk yapıp islamı fobi çalışmalarına başlamışssın. bu kedileri de öldürenler. senin gibi islamla işi olmayan insanlar. sen hesab soracağına islamla uzakdan yakından alakan olmayan kişi bunu gündeme getiriyor:) sana yazacak cok sey var sözde müslüman olarak başlayıp yaptıgın haram ve hainliklerin saymayla bitmez
herkes vaiz kodumun yerinde
hayvanları düşünüyoz çok iyide birazda insanları düşünseniz
Geri Dön