Deniz Akkaya'yı çileden çıkaran yorum!

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden olan kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medyada paylaştı. Gelen bir yoruma sinirlenen Efe Önbilgin, o takipçiye ateş püskürdü.

Deniz Akkaya'yı çileden çıkaran yorum!

Deniz Akkaya, eski eşi Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ayşe ile eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından, "Kim daha yaramaz acaba?" notuyla paylaştı.

"BU ÇOCUĞUN SAHİPLENİLMESİ GEREKİYOR"

Bir takipçisinden gelen "Yarıçıplak poz vermenizi geçtim bu sizin mesleğiniz ama o yavrucağa yazık. Zorlama pozlar sebebiyle yemek masasını bu şekilde kullanmanız ise daha da bir ilginç. Bu çocuğun sahiplenilmesi gerekiyor. Babası nerede bunun!" yorumu, Deniz Akkaya ve Efe Önbilgin'i çileden çıkardı.

"KÖPEK SEN KİMSİN!"

Eskim manken Akkaya, "Böyle bir dangalağı, dangalak yorumu ancak savcılıkta önüme çıktığında altına kaçırıp bacaklar tir tir titrerken aklı başına geldiğinde bir kez daha söylemesini tercih ederim. Köpek sen kimsin! Kendine gel! Bağnaz ruh hastaları. Senin önüne kemik bile atmam ben hadsiz, yaptığın yoruma bak" yanıtını verdi.

"BABASI BENİM, BANA GEL!"

Efe Önbilgin ise o yoruma, "Çocuk sahipli, senin sahiplenilmen gerekiyor. Deniz az söylemiş, daha dinlemek istersen babası benim, bana gel" sözleriyle tepkisini dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Madem istemediğiniz yorumları görmek istemiyorsanız sizleri kizdiriyor o zaman çocuklarınizin resimlerini koymayın
D.Akkaya’ yı takip etmem ama yerden göğe haklılar.
Mahkeme ile savcılık ile korkutup asıl hakaret içerikli sözleri kendisi söylemiş. Takipçi diye bahsi geçen şahıs hakaret etmemiş söylediği hiçbir kelime hakaret içermiyor. Çocuğun sahiplenmesi sözü belki garip gelmiş olabilir ama o da normal ve kullanılan bir söz. Bence o takipçi şikayetçi olsun hakaret eden kişi kendisi değil. Herkesin ulaşımına açık bir alana fotoğraf paylaşıp yorum istemiş bu takipçi de özgür iradesiyle bir yorumda yaklaşımda bulunmuş bu da en doğal hakkı. Küfür, hakaret de yok. Bunlar övgü, yalakalık içerikli yorumları hoş karşılıyorlar bunun dışındakilere tahammül yok.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler