MAGAZİN

Deniz Akkaya yine soyundu! Bu defa yastıkla...

Manken ve sunucu Deniz Akkaya, yatak üzerinde iç çamaşırıyla paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Akkaya son olarak üzerinde sadece yastığın olduğu yarı çıplak pozunu "Son 2" notuyla paylaştı.

Ünlülerle girdiği polemikler nedeniyle sık sık magazinde adı anılan Deniz Akkaya cesur paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

yari-ciplak-paylasimlarina-devam-eden-deniz-13890976_2986_m

YATAKTA YARI ÇIPLAK POZ

43 yaşındaki modelin küvet pozları olay olurken, ünlü model yatağında üzerinde yalnızca yastığın olduğu yarı çıplak pozunu takipçileriyle paylaştı.

"İTİRAZI OLAN VARSA ADRES BELİRTMİŞTİM"

yari-ciplak-paylasimlarina-devam-eden-deniz-13890976_5775_m
İddialı pozlarına gelen eleştirileri umursamayan Akkaya, yastıklı yatak pozuna ise "Son 2 ... İtirazi olan varsa adres belirtmiştim" diyerek gelen tepkilere adeta meydan okudu.

KÜVET POZUNA GELEN YORUMA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Deniz Akkaya, küvet pozuna yapılan "Kimse küvette poz vermez. Çok ayıp ya mahremin yok mu hiç" yorumuna sinirlenmiş, "Yahu bir uzayın şu sayfadan" şeklinde cevap vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
bunda para bitti her halde
son 2 demiş..son pozunda taksimde çıpkak yürürsen şaşırmayız...
Ar damarı çatlamış..Hani derler ya '' doktorlar,her damarı tedavi eder ama ar adamarını edemez !'' diye..Aynen öyle..
hadi ordan!!
Ama normal ki eski mesleği gereği (mankenlik) sermayesi bedeni bu hatun kişinin. En önemli şeyini sergiliyor bu tip şeyler normal geliyor olabilir bu insanlara...
Geri Dön