Deniz Baykal'ın son hali!

Uzun süredir tedavi gören Deniz Baykal'ı ziyaret eden Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç fotoğraf paylaştı.

Deniz Baykal'ın son hali!

Şaban Sevinç, mesajında 'Sayın Deniz Baykal’a bayram ziyareti yaptım. Sağlığı gayet iyi. Deniz Bey herkesin ramazan bayramını kutluyor. 24 Haziran’da ikinci bir bayram sevinci yaşayacağımıza inandığını söyledi' dedi.

7,5 AYDIR TEDAVİ GÖRÜYOR

Deniz Baykal, 16 Ekim 2017’de gece yarısı rahatsızlanınca, Ankara’da özel bir hastaneye götürülmüştü. Buradaki ilk müdahalenin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi’ne sevk edilen Baykal’ın beyin damarında tespit edilen tıkanıklık açılarak stent takılmıştı.

Baykal’ın yoğun bakımdaki tedavisi 51 gün sürmüştü. Bilinci açık olan Deniz Baykal, buradan, ailesinin isteği üzerine 5 Aralık 2017 tarihinde fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulaması için Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla Almanya’ya sevk edilmişti.

5 Aralık 2017’de tedavi için gittiği Almanya’dan Türkiye’ye dönen Baykal’ın tedavisi Gaziler Fizik Tedavi Hastanesi’nde devam ediyordu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
şanzımanı dağıtmış
25 Haziran sabahı Kemal ve Muarreeem de buna dönecek inşallah.
Çok geçmiş olsun.
daha bakan yapcaz kendisini vekil olsun
siyaseti bırakmaması büyük kayıp ??????'|'?'
Aynn doğru söylemiş inceden geliyoruz
Sağlık Bakanlığına ait ambulans uçakla Almanya'ya götürülüyor ama gel gör ki yaranılmıyor Ak Parti nin düşmesiyle bayram yaşayacağını söylüyor Chp zihniyeti bu işte
Sürün sürüne bildiğin kadar bu ülkenin grldigi budurumda seninde hiçşüphesiz büyükpayın var buihtidarla beraber milleti fakirleştirdiniz ellerinden ekmeğini aldınız yazıklar olsun sizlerin TOPUNUZ
nolmuş lan buna yıllarca ak partiye din düşmanlıgına sallayan bu değilmiydi töbe bismillah çarpılmış gibi ne diyelim allah kurtarsın .
ey arkadaş benim birader kanserdir bize ambulans uçak tahsil edilmedi ve kardeşim vefat Deniz Baykal kim ki ona ambulans uçak tahsil edilmiş vay anasını bunun hesabını chplilerin sorması dileğiyle Antalya'dan milletvekili secilmesin ülkenin başına belamı bunlar
allah şifa versin bence artık bıraksın bu işleri 24 haziranda evet bayram yaşayacağız ama onun dediği gibi değil milletin dediği gibi bayram yaşayacağız
Sevmezdim ama Ke malı görünce arar olduk.
atatürk beni türk hekimlerine emanet edin demişti
Bu yaşta Bu sağlık durumuyla insanın işe yaramayacağını bile bile yönetimde söz sahibi olmaya çalışması ayrı bir düşüncesizlik chp nin bu haldeki birini aday göstermesi ise apayrı bir densizlik. Amaç sadece antalya'yı kaybetmemek.
kalan ömrünü de allah yolunda geçirsen helallik alsan ibadet etsen olmazmı bırak artık siyaseti
Kötü olmuş adam
almanya düşmanımız değil mi
Cenabı hak sağlık sıhhat versin.
ne halden ne hale gelmiş
Neydi ne oldu...
oldugu gibi görünen bir insandı allah şifasını versin
Daha bakan yapacaz diyen hıyanet ..! Namussuzdan hırsızdan çocuk istismarcılarından fetoculardan bu adama artık zor sıra gelir..!
ALLAH ŞİFA VERSİN ....
geçmiş olsun, memleketin başına rte yıl bela ettin deniz bey bak bir türlü adam gitmiyor..
Yıllardır solu çok yordu, bıktırdı .Bundan 15 yıl önce siyaseti bırakıp kenara çekilip hayatını yaşamalıydı.. Gemi ayrılıyor limandan belli oluyor . Dürüst olmak yetmiyor bazen ,hırstan arınmakta gerekiyor. .
Geçmiş olsun chp deniz bazukalı aday gösterdi deniz bey meclise gidemez icraat yapamaz niye aday gösterdiler evinde otursun chp aylık para versin daha iyi olur.
çok geçmiş olsun Deniz ağabeyimize...ALLAH şifa versin inşaallah
yarı ölü yarı diri.rabbim kimseyi darda zorda koymasın.
şunu hiç anlamış değilim chp hala vekil olması için aday gösteriyor meydanlarda haktan adaletten bahseder ama neyin kafasını yasıyor acaba kılıçdaroğlu ?????
Siyasi düşüncesini sevmem ama geçmiş olsun Allah şifa versin
çok çok geçmiş olsun Allah şifalar versin
ADAM YAŞLANNMIŞ HALE MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERİYORLAR YAHU GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇIN GENÇLER GELSİN BU KILIÇDAROĞLU İLE OLACAK SİSTEM BU KILIÇDAROĞLU GİTMELİ MUHARREM İNCEYE BAKIN BİRDE KILIÇDAROĞLUNA ARADA UÇURUM VAR UÇURUM O KOLTUKTA MUHARREM İNCE OTURMALI KILIÇDAROĞLU GİT ARTIK BE GİT
Diğer Haberler