MAGAZİN

Deniz Seki: Vücudumda sarkma söz konusu değil!

Deniz Seki: Vücudumda sarkma söz konusu değil!

Deniz Seki'nin, vücudunda oluşan sarkmaları toparlatmak için estetik ameliyata girdiği öne sürülmüştü. 50 yaşındaki şarkıcıdan konuyla ilgili açıklama geldi.

Bir süredir verdiği kilolarla dikkat çeken Deniz Seki'nin, dün vücudunda oluşan sarkmaları toparlatmak için estetik ameliyata girdiği öne sürüldü. 2,5 ayda 22 kilo vererek 36 beden olan şarkıcı, hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

"SAĞLIKLI VE SIKILAŞARAK KİLO VERDİM"

Göğüs estetiği ameliyatı geçirdiğini belirten Seki, "Vücudumda hiçbir sarkma veya deformasyon söz konusu değildir" ifadelerini kullandı.

600ac9e055428703c4dabc7a

Deniz Seki'nin o açıklaması şöyle:

"Dün Doktor Müge Sevindik tarafından gerçekleştirilen operasyonum uzun süredir planladığım göğüs estetiği ameliyatım ile ilgilidir. Haberlere konu olan, Şeyda Coşkun'dan almış olduğum destek ve verdiğim kilolardan dolayı vücudumda hiçbir sarkma veya deformasyon söz konusu değildir. Aksine Şeyda Coşkun sayesinde sağlıklı beslenme, pilates ve yürüyüş ile tanışmış, 2,5 ayda gayet sağlıklı ve sıkılaşarak, kilo verdiğimi bilgilerinize sunarım."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
senle sedada asla sarkma olmaz zaten, cici babanneler. =))
he yaw he sporla verdin tamam inandık mide ameliyatı olmadın
kendini ziyan eden güzel sesli kadın... GEleceğini maffetin o kadar başarılıydınki bir zurnacı yüzünden kendi ayağına sıktın şimdi ne yaparsan yap toparlanamazsın ne yazık ki....
Geri Dön