Denizlili iş adamları Afrin operasyonuna duaları ile destek verdi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi iş adamları, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatına destek verdi.Denizlili iş adamları Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sürdürülen Afrin yönelik Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amacıyla, Organize Sanayi Bölgesi Camisinde Cuma namazı öncesi, operasyonda şehit düşen kahraman askerler için kurban kesip, lokma dağıttı.

Denizlili iş adamları Afrin operasyonuna duaları ile destek verdi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi iş adamları, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye Afrin’de gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatına destek verdi.
Denizlili iş adamları Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sürdürülen Afrin yönelik Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amacıyla, Organize Sanayi Bölgesi Camisinde Cuma namazı öncesi, operasyonda şehit düşen kahraman askerler için kurban kesip, lokma dağıttı. Afrin Operasyonuna destek için yapılan hayırdan önce ise şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okundu.
Organize Sanayi Bölgesi Camisinde yapılan etkinliğe Denizli Valisi Hasan Karahan, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, Oda başkanları, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Afrin Operasyonuna destek amaçlı yapılan etkinlikte ilk olarak dualar eşliğinde kurban kesildi. Cuma namazının ardından da vatandaşlara lokma hayrında bulunuldu.

Denizlili iş adamları Afrin operasyonuna duaları ile destek verdi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler