Dennis Malezya'da yok

McLaren takım patronu Ron Dennis, gelecek hafta Malezya'ya gitmeyeceğini açıklayarak, bunun takımdaki geleceğine ilişkin spekülasyonlara yol açmaması uyarısında bulundu.

Sıkıntılı geçen 2007 sezonunun ardından görevini bırakacağı dedikoduları yapılan Dennis, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, emekliye ayrılmak gibi bir niyetinin olmadığını duyurmuştu.

Geçtiğimiz ay eşinden ayrıldığı açıklanan Dennis, Formula 1 dışındaki nedenlerden dolayı gelecek hafta Malezya Grand Prix'de bulunmayacak.

Dennis, bunun yanlış yorumlanmama sı çağrısında bulunarak, sezonun geri kalan diğer yarışlarında her zamanki gibi görevinin başında olacağını kaydetti.

Dennis gazetecilere yaptığı açıklamada, "Malezya'da olmayacağım. Bunu şimdi size söylüyorum. İngiltere'de olmak için tercih etmeyeceğim bazı sebeplerden dolayı Londra'da olacağım. Fakat bunun F1'le bir alakası yok" dedi.

Dennis , "Bu nedenle beni Malezya'da görmediğinizde lütfen bundan bir sonuç çıkarmayın, diğer yarışlarda görevimin başında olacağım" diye konuştu.

TurkiyeF1.Com