Deren Talu: Çok açık giyinmiyorum!

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. Talu dekolteli giyinmesiyle ilgili gelen sorulara bakın ne yanıt verdi.

Ev karantinası günlerinde sosyal medyayı daha sık kullanmaya başlayan ünlü isimler can sıkıntılarını gidermek ve takipçileriyle daha fazla diyalog kurabilmek adına soru-cevap etkinlikleri gerçekleştiriyor. 23 yaşındaki Deren Talu da pek çok ünlü isim gibi Instagram hesabı üzerinden böyle bir etkinlik gerçekleştirdi ve hakkında merak edilen konulara açıklık getirdi.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve paylaştığı çekici pozlarla kendisinden söz ettiren Deren Talu'ya özel hayatına dair çok sayıda soru geldi. Güzellik konusunda annesini ilk sıraya oturtan Deren, oyunculuk konusundaki idolünün ise Beren Saat olduğunu söyledi.

Talu, bir takipçisinden gelen “Sence de fazla iddialı ve açık giyinmiyor musun” şeklindeki soruya ise “Hayır” cevabını vermekle yetindi.

derentalu2-instagram

Talu dudaklarında da dolgu olmadığını açıkladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
niye hayır çünkü daha göstermediği yerleri var...
bu kapalı giyinmekse açık giyinmek nasıl acaba
Tay gibi maşallah
@gokhans16 beğendin mi? böyle bir kızın olsun ister misin? Allah cc. sana da böyle cesur kız evlatlar nasip etsin, oğlun varsa böyle gelinler eşler nasip etsin inşallah. atatürkün kılık kıyafet devriminin izinde, laik, çağdaş, avrupalı
@gokhans16 yobaz
@staraya335 ayıp değilmi bu tür bir yazı yakışırmı bir türk insanına ALLAH hidayet versin sanada inşallah
23yasina gelmis kime ne
@idemirdag_1990 akıl yaşta değil baştadır derler.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler