MAGAZİN

Derya Açıkgöz'den Hadise açıklaması! 'Ablamın ve ailemin...'

Ebru Gündeş, Reza Zarrab'a boşanma davası açmış ve Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etmişti. O kadınlardan birinin ünlü şarkıcı Hadise olduğu öne sürülmüştü. Hadise'nin kardeşi Derya Açıkgöz, çıkan haberlerin ardından yaptığı açıklama ile ablasına destek verdi.

Derya Açıkgöz'den Hadise açıklaması! 'Ablamın ve ailemin...'

Derya Açıkgöz konuyla ilgili açıklama yaptı. Hadise'ye destek veren Açıkgöz, "Son günlerde ablam Hadise hakkında başlatılan karalama kampanyasını ve iftiraları şiddetle kınıyorum. Her koşulda kadına şiddete karşı duran ablamın böylesi bir şiddete maruz kalmasından dolayı çok üzgünüm. Bu şiddete maruz kalmayan, ablamın ve ailemin yanında olan herkese teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

3044263-d4a091fd83fcbe065729ff7d081-spID

NE OLMUŞTU?

Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu ve kızı Alara'nın babası olan Reza Zarrab'a, evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açmıştı.

Gündeş'in boşanma dilekçesinde yer alan "Başka kadınlarla ilişkisi var" ifadesinin ardından bomba iddia ortaya atılmıştı. O kadınlardan birinin Hadise olduğu ve ünlü şarkıcının 3 yıl önce Miami'de Zarrab ile buluştuğu öne sürülmüştü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
benim dibim kara ama senin ki benimkiden daha kara misali al birini vur ötekine. bu sanat camiası niye bu kadar iğrenç almadım gitti
hepsi rezil kepaze,de onun için birde bunlara sanatçı diyorlar ben devletin başında olsam bunların vatandaşlık haklarını alır sınır dışı ederim hepsini
@ihaksoy Aldatma iddialarına verilen bu tür tepkiler bana çok çocukça geliyor. İnsanlar, aşklarını da evlerinde bırakmalı. Giysi değil ki bu her yere eşini götüresin. Aldatmanın ne olduğu dahi kişiden kişiye değişir iken, kimine göre cinsi münasebet boyutu, kimine göre görüşmek herhangi bir konuya istinaden en ufak bir iletişim kurmak dahi aldatma iken bu kavrama bu kadar takılmak bağnazlıktan başka bir şey değil. Alışveriş yapmak için kaç tane kadınla da ürün vermek için mecburi diyalog kuruyorum. Şimdi, onlar aldatmış mı oluyorlar kocalarını? Ruh hastası insanlarız.
Bir filmde, yaşlı bir bilge adam, dükkanına hayat kadınlarını düzenli olarak toplar idi. Çevrede dedikodu çıkmış idi. Adamın hayırsız, namussuz biri olduğuna dair. Adamı, dedikodulara inanan eşi ve kızı da eve almamış ve sokağa atmıştı. Adam, öldükten sonra, gerçekler ortaya çıkmıştı. Adamın, hayat kadınlarına, bilgeliği göstermek için dükkana hep çağırdığı ortaya çıkmıştı. Sonra çevredeki herkes çok pişman olmuş ancak iş işten geçmişti. Bunun yanlış hatırlamıyorsam bir kitapta öyküsü de vardı. Yaşanmış bir olay olabilir eski zamanda. İnsan, neyi düşünür ise öyle yaşar.
ebru hn marjınal faydayı sagladıysa surdurmeye gerek gormemıs olabılır
@gunucmurat Bunların dünyasında zaten normaldi. Niye böyle problem oldu anlamadım?
sözde sanatçı medeni denilen zinaya birliktelik ilişki filot diye milletin uyutular namus yoksulu reziller
Geri Dön