Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Devasa göğüsleri onu yatalak etti! ''Onların büyüklüğü hayatımı küçültüyor''

  Büyük göğüslerinden kaynaklanan sırt ağrıları nedeniyle bazen yatalak hale geldiğini anlatan 24 yaşındaki Araba Banson, yıllardır çektiği çilenin detaylarını anlattı. Uzun zamandır devlet hastaneleri tarafından meme küçültme ameliyatı için reddedilen genç kadın şimdi bağış toplayarak özel ameliyat olabilmek için hazırlanıyor.

  24 yaşındaki Araba Banson, 19 yaşından bu yana göğüsleri sebebiyle yaşadığı zorlukları anlattı. 34K bedeninde göğüsleri olan genç kadın, nefessiz kalma, yatalak hale gelme şikayetleri nedeniyle meme küçültme ameliyatı için hastanelere başvurduğunu ancak her seferinde reddedildiğini söyledi. Banson, şimdi özel ameliyat için 15.000 sterlin bağış topladığını söyledi.

  SADECE GECELERİ RAHAT EDİYOR

  göğüs1

  Sanat galerisi küratörü olan Araba Banson, büyümesi durmayan göğüsleri nedeniyle sürekli olarak bir şeyleri devirdiğini, ağır göğüslerinin onu zaman zaman yatalak hale getirdiğini ve nefes almakta zorlandığını söyledi. Büyüyen göğüslerine uyum sağlaması için her iki ayda bir özel ve sağlam sütyenlere 120 sterlin vermek zorunda kalan genç kadın, sadece geceleri uzanıp onları yanına yerleştirdiğinde rahat bir nefes aldığını anlattı.

  BİRDEN BAŞLADI

  meme

  19 yaşına kadar sutyen takmayan Araba, göğüslerinin birden büyümeye başladığını söyledi. İlk sütyeninin neredeyse en büyük boyutlardan biri olan D beden olduğunu söyleyen genç kadın, ağrılı kızarıklıklar ve lekeler yaşadığını anlattı.

  VAZGEÇMİŞTİ

  Herhangi bir ameliyat olmadan önce kilo vermesini söyleyen doktorlar tarafından defalarca geri çevrildiği söyleyen Araba, meme küçültme hayallerinden neredeyse vazgeçmişti. Ancak Mayıs ayında spor salonunda çalıştığı esnada sırtındaki disk kayması nedeniyle bacaklarını hareket ettiremeyince, gemileri yaktı ve şimdi özel ameliyat için bağış topluyor.

  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler