Devid ve Volkan forması kapış kapış!

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde karşılaştığı Sevilla maçında yıldızlaşan Deivid ve Volkan'ın formaları Fenerium mağazalarında büyük talep görüyor. Konya Fenerium Mağazası sahibi Bülent Kaşdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde güçlü rakibi Sevilla'yı eleyerek çeyrek finale yükselmesinin sadece Fenerbahçelileri değil bütün ülkeyi sevince boğduğunu söyledi.

İspanya'da kazanılan bu zaferin ardından Fenerbahçeli taraftarların Fenerium mağazalarına akın ettiğini belirten Kaşdoğan, mağazalarda ilgiyi İspanya'da yıldızlaşan Volkan ve Deivid ile Uğur Boral'ın formalarına büyük talep olduğunu bildirdi.
Formalara ilgi gösterenlerin sadece sarı-lacivert renklere gönül verenlerle sınırlı olmadığını ifade eden Kaşdoğan, "Bir Galatasaraylı ya da Beşiktaşlı da yakınına, arkadaşına hediye olarak forma hediye ediyor. Sonuçta herkes milli duygularla hareket ediyor" dedi. Mağazada, formalar 49-77 YTL arasında satılırken, indirimde olan tişörtler 40-50 YTL arasında alıcı buluyor, eşofman takımları 72 YTL'den başlıyor.