HABER

Devlet Bahçeli'den Mersin'deki saldırıyla ilgili açıklama! 'Hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyecekler'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Mersin'deki terör saldırısıyla ilgili yaptığı açıklamada "Türkiye, terörün tasallutundan mutlaka kurtulacak, teröristler, arkalarındaki sinsi ve namert destekçileri hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyeceklerdir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır" dedi.

Devlet Bahçeli'den Mersin'deki saldırıyla ilgili açıklama! 'Hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyecekler'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu. Mersin Mezitli'de bir polisin şehit olduğu, biri polis 2 kişinin yaralandığı terör saldırısıyla ilgili olarak Bahçeli, "Türkiye, terörün tasallutundan mutlaka kurtulacak, teröristler, arkalarındaki sinsi ve namert destekçileri hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyeceklerdir" dedi.

İşte Bahçeli'nin paylaşımından satır başları:

"Mersin Mezitli Polisevi’ne 26 Eylül 2022 gecesi, sözde gazeteci olarak lanse edilen bir teröristin hain saldırısı neticesinde, son kurşununa kadar mücadele eden Polis Memurumuz Sedat Gezer şehit düşerken, bir polisimizle birlikte bir sivil vatandaşımız da yaralanmıştır.

Aziz şehidimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, kederli ailesine, emniyet teşkilatımıza ve milletimize başsağlığı diliyorum. Tedavi altında bulunan yaralılarımıza şifalar temenni ediyor, geçmiş olsun diyorum.

"HAK ETTİKLERİ BEDELİ ENİNDE SONUNDA ÖDEYECEKLER"

Türkiye, terörün tasallutundan mutlaka kurtulacak, teröristler, arkalarındaki sinsi ve namert destekçileri hak ettikleri bedeli eninde sonunda ödeyeceklerdir. Türk milleti hıyanet ve melanetin karşısında tek yürektir. Dökülen her şehit kanının hesabı damla damla sorulacaktır.

Terör örgütlerine ve teröristlere güzellemeler yapan, yardım ve yataklıkta sınır tanımayan, bununla da yetinmeyip canileri aklamaya ve arkalamaya çalışan kim ya da kimler varsa kaybedecek, mağlup ve mahkum edileceklerdir. Nitekim Türk milletinin kararı ve gayesi budur."

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler