HABER

Dice Kayek Fransa'da büyük ilgi gördü

PARİS (İHA) - 2007 ilkbahar ve yaz modellerini tanıtmak için tüm hazırlıklarını tamamlayan Parisli modacılar, Paris Moda Haftası'nda yeni kreasyonlarını düzenledikleri defilelerle tanıtmaya başladı. Paris Moda Haftası çerçevesinde ilk gün defile düzenleyen Parisli modacılar arasında Türk modacı Dice Kayek de vardı.

Türk modacı Dice Kayek, 2007 ilkbahar-yaz sezonu için hazırladığı yeni kreasyonunda etek boylarını oldukça kısa tutarken; bej, siyah, dore renkleri ön planda ele aldı.

Keten kumaşların kullanıldığı yeni kreasyonda, güpür dantel türü kumaşlardan hazırlanan elbiseler vücut hatlarını ortaya koymayan geniş tarzda hazırlandı. Türquality sponsorluğunda, Dice Kayek Modaevi'nin stilisti Ece Ege'nin tasarımı olan 2007 modellerinin tanıtıldığı, ünlü Louvre Müzesi'nin bahçe kısmında bulunan ve önemli organizasyon ve moda defilelerinin sıkça yapıldığı Carrousel du Louvre'da düzenlenen defileyi yine kalabalık bir medya grubu izledi. Dice Kayek'in yeni tasarımı ilkbahar ve yaz modellerini görmeye gelen davetliler, salonun yetersiz kalması üzerine defileyi ayakta izledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön