MAGAZİN

Didem Soydan aşkını itiraf etti!

Manken Didem Soydan, YouTube’daki 'Aşırı Prestijlilerle Kısa Görüşmeler' programına konuk oldu, özel hayatına dair açıklamalar yaptı.

Youtube kanalında yayınlanan ‘Aşırı Prestijlilerle Kısa Görüşmeler’ programına konuk olan Didem Soydan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

didem-soydan-124622VE

Oyuncu Burak Deniz ile flört etmeye başlayan Didem Soydan, "İngiliz oyuncu Tom Hardy ile aynı asansörde kalmak ister miydin?" sorusuna, "Hayranıyım ama şu an çok aşığım ve gözüm gerçekten de başkasını görmüyor" yanıtını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
valla hayranım bunlara hemencik aşık oluyorlar ama hemencikde ayrılıyorlar yedikleri içdikleri onların oluyor:)şimdi soracaksınız ya hasiyet gurur şeref bunlar ya diyeceksiniz dert etmeyin bunlar aldırıyorlar o duyguları:)
buradan tek anladığım burak deniz iyi kazanıyor demek ki., iyi kazanan erkek oyuncuları kimlerle kimlerle görüyoruz ;) 2 hafta olur, 2 ay olur. herşey parasıyla özellikle de aşk ;)
Tom Hardy yetenekli, karizmatik, yakışılı, çevre ve hayvan hakları aktivisti. Ben de hayranıyım. Didem'e mutluluklar diliyorum herşey gönlünüzce olsun çok yakişmişsiniz maşallah.
Geri Dön