MAGAZİN

Didem Soydan'dan yeni yaşa özel paylaşım

Yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla kendisinden söz ettiren model Didem Soydan, yeni yaşını Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla karşıladı.

Koronavirüsü günlerinde evinde olan Didem Soydan, kendi doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı. Soydan, yeni yaşını “Bu benim doğum günüm” notunu düştüğü bir fotoğrafla karşıladı. Güzel mankenin Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafına, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

didemsoydan-instagram

“GERİ GELME”

Didem Soydan, Instagram'da paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı: “17 yıllık dostluk, üzerine iki yıldır devam eden ev arkadaşlığı… Bugün kendimi, yaşı geçkin oğlunu evlendiren ve evde tek başına kalan bir anne kadar rahatlamış hissediyorum. Sonunda kendi evine uçuyor kuşum. Lüften geri gelme.”


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bugün benim "lanet olası" doğum günüm demiş, aynen katılıyoruz doğduğun güne lanet olsun
@mendilli2 bir bu birde şeyma acunun kırığı ikiside pislik
ben 37 yaşındayım bu benim gençliğimde mankendi. bu neyin gündemi olacak la. kaç yaşına geldi. sizden başka bı sitede haberi yok. Google da 3. sırada cikiyo bitik bu bitik. editör mu yönetici mi sorumlu müdür mu kim bunu 15 günde bir aynı foto ile haber yapiyo anlamadım.
kaşar bu, kendini şarap sanıyor.
Kutlu olsun.
Geri Dön