HABER

Digitürk müşteri hizmetleri, direkt bağlanma, iletişim adresi

Digitürk müşteri hizmetleri, direkt bağlanma, iletişim adresi

İçindekiler

 • Digitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
 • Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma
 • Digitürk Müşteri Hizmetleri Mail Adresi ile İletişime Geçmek Mümkün mü?
 • Digitürk Müşteri Hizmetleri Destek Merkezi
 • Digitürk Genel Merkezi Nerede?
 • Digitürk Sosyal Medya Hesapları

Digitürk müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Ayrıca satış ve kurulum sonrasında yaşadığınız sorunları da çözüme kavuşturabilirsiniz. Peki, Digitürk müşteri temsilcisi ile görüşmek için hangi telefon numarasını aramak gerekiyor? İşte Digitürk müşteri hizmetleri hakkında tüm merak edilenler…

Digitürk müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor. Müşteri hizmetlerine internet, telefon veya cep telefonunuzu kullanarak ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca 555 Müşteri Hizmetleri Kanalı ile abonelik işlemlerinizi televizyonunuzdan da yapabiliyorsunuz. Sosyal medya hesapları üzerinden de firma ile iletişime geçmek mümkün. İşte Digitürk iletişim numarası ve müşteri hizmetleri ile ilgili merak edilen bütün detaylar...

Digitürk Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Digitürk müşteri hizmetleri numarasını arayarak 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Teknik destek, üyelik veya herhangi başka bir konu ile ilgili kurumsal veya bireysel iletişim numaralarını arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

 • Digitürk İletişim Telefon Numarası: 0(212) 473 73 73
 • Kurumsal Müşteriler İçin Digitürk İletişim No: 0(212) 473 73 83
 • Digitürk Yeni Üyelik Müşteri Hizmetleri Numarası: 0(216) 740 00 49
 • Digitürk Faks Numarası: 0(212) 326 00 99
 • Digitürk Üyelik İptal Faks Numarası: 0(212) 473 99 99

Digitürk müşteri hizmetleri 444 ile başlayan herhangi bir telefon numarasından hizmet vermiyor. Ayrıca Digitürk müşteri hizmetleri 0850 ile başlayan bir numaraya da sahip değil.

Digitürk Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Digitürk müşteri hizmetleri kısayolunu kullanarak iletişime geçmek istiyorsanız öncelikle iletişim numarasını çevirmeniz gerekiyor. Digitürk müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra direkt olarak müşteri temsilcisi ile görüşmek için “0” rakamını tuşlayabilirsiniz. Bu yöntem ile doğrudan müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilir ve firmaya görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Mail Adresi ile İletişime Geçmek Mümkün mü?

Digitürk müşteri hizmetleri ile yazılı olarak iletişime geçmek istiyorsanız Digitürk’ün resmi internet sitesini ziyaret ederek online iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu formu doldurup talep, öneri ve şikayetlerinizi yazılı olarak gönderdiğiniz zaman sizinle mail yoluyla iletişim kuruluyor. Digitürk iletişim formuna ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Digitürk Müşteri Hizmetleri Destek Merkezi

Digitürk iletişim ve destek merkezi üzerinden her an hizmet alabilirsiniz. Online işlem yaparak hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Sizin için en hızlı ve pratik olan iletişim yöntemini seçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Digitürk destek merkezini ziyaret etmek için TIKLAYINIZ!

Digitürk Genel Merkezi Nerede?

Digitürk genel merkezi İstanbul'da bulunuyor. Adresi ise şu şekildedir:

Abbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat: 1-2-3 Beşiktaş /İstanbul

Digitürk Sosyal Medya Hesapları

Digitürk sosyal medya hesapları aynı zamanda müşteri destek platformu olarak kullanılıyor. Böylelikle sorunlarınızı sosyal medyada dile getirerek yetkililerin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
kazıkcılar önce 70 tl dediniz sonra baktım her ay 100 tl gelmeye başladı tam dolandırıcı bunlar
Geri Dön