Diriliş Ertuğrul oyuncusundan dikkat çeken ziyaret

Türkiye'nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde Melikşah Alp rolünde oynayan Melikşah Özen, işgal altındaki Doğu Kudüs'te yaşayan Filistinlilerle bir araya geldi.

Kudüs Yunus Emre Türk Kültür Merkezi tarafından düzenlenen programla Özen, Filistinli hayranlarıyla buluştu. Filistinlilerin yoğun ilgi gösterdiği programda Özen, kutsal topraklarda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Özen, Kudüslülerin Diriliş Ertuğrul dizisine ve kendisine gösterdiği ilgiyle gurur duyduğunu ifade etti. Diriliş Ertuğrul’un Müslüman halkların birbirine yakınlaşmasına çok büyük bir katkı sağladığına dikkati çeken Özen, bu dizide oynamaktan şeref duyduğunu vurguladı.

EN BÜYÜK HAYALİM İSTANBUL'DAN MEKKE'YE ATLA GİTMEK

Özen, Diriliş Ertuğrul dizisinde çok rol yapmaya ihtiyaç duymadığını, at bindiğini ve hayat tarzının dizideki hayata benzer olduğunu belirterek, en büyük hayalinin İstanbul’dan Mekke’ye atla gitmek olduğunu kaydetti.

Programın sonlarına doğru soru-cevap kısmına geçen Özen, daha sonra kültür merkezinin bahçesinde kurulan platformun önünde Filistinli hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
HACİVAT-KARAGÖZ KILIKLI ADAMLAR 800 YIL ÖNCE KILIÇ SALLIYOR..OYSA ŞUAN İSRAİL'İN ELİNDEKİ BOMBALARDAN 4 TANESİ TÜRKİYE'Yİ HARİTADAN SİLEBİLİYOR..İNSANLARI 800 YIL ÖNCESİNE GÖTÜRECEĞİNİZE ATATÜRK'ÜN İLKE VE İNKİLAPLARI NE DİYOR ..ONU ANLATSANIZA...YAZIK HAKİKATEN YAZIK..AMAÇIN NE OLDUĞUNU SADECE AYDIN İNSANLAR BİLİYORLAR,DİĞERLERİ UYKUDA...
Ne işimiz varmış bizi kınayan filistinle.
yaaa harekatı desteklemeyen akdenizde destek vermeyen filistinlileremi gitmiş..yazıl..ermeni tasarısında bile filistin asıllı musluman senatör ermeni tasarısına evet dedi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler