Diriliş Fragman: Diriliş Ertuğrul'da ortalık yangın yeri! Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Dün yayımlanan son bölüm sonrası internette Diriliş fragman diye arama yapanlar hayal kırıklığı yaşıyorlar. Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı neden çıkmadı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ne zaman çıkacak?

Diriliş Fragman: Diriliş Ertuğrul'da ortalık yangın yeri! Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Diriliş Ertuğrul son bölüm heyecanlı sahneleri ve gerilimi ile izleyicileri ekran başına kitledi. Reyting sıralamasında birinci olan Diriliş Ertuğrul'un 98. Bölümü izleyicilerin beğenisini topladı. Ertuğrul Gazi bu bölümde Turgut Alp ve Aslıhan'ı zehirleyen haini bulmak için intikam yemini etti. Sadettin Köpek'in öüp ölmeyeceğini merak eden Diriliş hayranları yeni bölüm fragmanını izlemek istiyor. Peki Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm fragmanı neden yayımlanmadı.

DİRİLİŞ FRAGMANI YANGIN NEDENİYLE Mİ ÇIKMADI?

Diriliş Ertuğrul setinde yangın çıktığı öğrenildi. Yangın sabaha karşı 04.30 sıralarında Diriliş Ertuğrul dizisinin Riva’da bulunan çekim platosunda meydana geldi. Dizide kullanılan kostümlerin bulunduğu konteynerde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangında kostümler kül olurken, şirket çalışanları anında olaya müdahale edip itfaiye ekiplerine haber verdi.

İyi bir haber olarak sadece maddi hasar olduğu bildirildi. Ancak setteki yangın gelecek haftaki bölümün yayını etkileyecek mi bilinmiyor çünkü çekimlere ara verildi. Bu nedenle de Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm fragmanı çıkmamış olabilir.

DİRİLİŞ ERUTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi. Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi? Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak? Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98. BÖLÜME İZLEYİCİ TEPKİLERİ

Diriliş Ertuğrul son bölüm ile ilgili dizinin hayranları Twitter'da düşüncelerini paylaştılar. Mesajların odak noktasında da Emir Saadettin var.

Peki fragman? :( #DirilişErtuğrul #HesapVakti

— Zarifce

DİRİLİŞ ERTUĞRUL OYUNCULARI

Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Hülya Darcan, Serdar Gökhan,Esra Bilgiç, Didem Balçın, Hande Subaşı, Burcu Kıratlı, Hakan Vanlı, Levent Öktem, Serdar Deniz, Turgut Tunçalp, Mehmet Çevik, Cengiz Coşkun, Cavit Çetin Güner, Nurettin Sönmez, Osman Soykut, Fahri Öztezcan, Gökhan Atalay, Can Kahraman, Hamit Demir, Mehmet Emin İnci, Sedat Savtak, Tolgay Sala, Özlem Aydın, Arda Anarat, Burak Temiz, Gökhan Karacık, Celal Al.

HALİME SULTAN ROLÜNÜ CANLANDIRAN ESRA BİLGİÇ KİMDİR?

Esra Bilgiç, 1992 yılında Ankara doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde tamamlamıştır. TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun'u canlandırmaktadır ve ilk kez oyunculuğu tatmaktadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Karaoğlan resimli romanına benziyor, fragmanı benim için çok da fi fi!!!
Sen için öyle olabilir. Sevseniz sevmeseniz de bu dizi ilk yayınlandığı günden bu yana reyting rekorlarını alt üst etti. Tabii ki biraz karın ağrısı olacak. Bir doktora başvurmanızı tavsiye ederim.
MİLLİ DUYGULARI KÖRELMİŞ MİLLİYETSİZ LEŞMİŞ RUHLARA GÖRE BİR DİZİ DEGİL .ONLAR CEYARLARI İZLEMEYE DEVAM ETSİNLER.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler