Diyarbakır'da HDP binası önünde gerginlik! 'HDP'yi yakarım' Uçaklar operasyon için kalkınca...

Fırat’ın doğusuna yönelik Barış Pınarı Harekatının başlamasıyla birlikte Diyarbakır’dan çok sayıda savaş uçağı kalkış yaptı. Savaş uçaklarının kalkışı ile çocuklarının PKK terör örgütüne kaçırılmasından HDP’yi sorumlu tutan aileler, HDP il binasına girmek istedi. Yaşanan kısa süreli gerginlik polis tarafından önlendi.

Fırat’ın doğusuna yönelik Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasıyla çocukları PKK tarafından kaçırılan ve Diyarbakır’da HDP il binası önünde oturma eylemi yapan acılı aileler, parti binasına girmek istedi. Ailelerin parti binasına girmesini polis ekipleri engelledi.

'HDP'Yİ YAKARIM'

Savaş uçaklarının hareketliliğinin ara ara devam etmesiyle ailelerin gergin bekleyişi sürerken, Ayşegül Biçer, çocuğunun Fırat’ın doğusunda terör örgütü üyelerince çatışmaya girmesi ve burada ölmesi durumunda HDP’yi yakacağını söyledi. Bölgede gerginlik ara ara devam ediyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
hdp’ye oy verenlerin acaba hiç yüreği sızlamıyor mu?
Kandil destekli hdp birdaha hiç bir isim adi altında açılmamak kaydıyla hemen kapatılıp, yöneticileri hemen hapse atilmalidir.
bunlarla ittifak yapanlar da dahil olmalı.
fetö yü besleyip büyütenleri de alın görelim ciddiyetinizi.
@hivang Fetö tapelerini mecliste sallayıp, hava alanından sıvıştırılan, fetönün terör örgütü ilan edilmesinden sonra onlarla amaç birliği edenleri de alsınlar değil mi? Ya da oy uğruna terör destekçisi partiyle ortaklık kuranlarla, bunu görmezden gelen ittifakın diğer ortaklarını da alsınlar mı?
@eefekan_1978 ne kadar boş konuşuyosunuz fetö diye yapının olmadığına inanıp 15 temmuzun düzmece olduğunu söyleyip şimdi fetöyü pkk yı hdp yi Türkiye yanlısı olan ne varsa karşısına geçtiniz ingilizlerin attığı tohumlarsınız sizler biz bu ülkenin evladı ve sonuna kadar destekçisiyiz kim gelirse gelsin kimseden korkumuz yok hepinizin soyunu kazırız
200luk deste hdpnin onunden gitsin diye mi hdpnin onune gitsin diyemi verilmis
Ya bırakın bu yalanları, kim çocuğunun dağda hayvan gibi yaşamasını ister
@uslax hakket ne iş lan 20bin Tl yi fırıl fırıl oyuncak etmiş elinde bebek balon oynar gibi
sahte o para çocuğun elindeki
@spectre_59 ulan allahtan korkun be insanlar çırpınıyor evlatları ağlıyor ne parası aşağılık yaratıklar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler