MAGAZİN

Doğa Rutkay isyan etti: Edepsiz şakaları görmezden gelemem

Doğa Rutkay isyan etti: Edepsiz şakaları görmezden gelemem

Oyuncu Doğa Rutkay, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında; koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları yasaklanan 65 yaş ve üzeri vatandaşlara bakış açısına isyan etti.

Sosyal medyada son birkaç gündür yaşlılara yapılan şakalara tepkisiz kalamayan Doğa Rutkay, isyan etti. Oyuncu, paylaşımında herkesin evde kalması gerektiği de vurgulayarak şu sözleri söyledi:

“Virüsü bize yaşlılarımız bulaştırmıyor. Virüs yaşlılarımıza zarar veriyor. Hızlı etkiliyor ve çoğu hayata veda ediyor. Öncelikle yaşlılarımızı korumak için evde kalmak zorundayız.

Yaşlılarımız biraz huysuz, söz dinlemez, asi olsa da bizler onların koruyucuları olmalıyız. Sanki cezalılarmış gibi hissetmelerine engel olmalıyız. Bilmeliler ki onları korumak adına geldi bu kısıtlama. Üstlerine titrememiz, yardımcı olmamız gereken şu zamanlarda onlara 'sözde gençler' tarafından yapılan edepsiz şakaları hatta 'eşek' şakalarını görmezden ben de gelemedim. Üzüldüm, öfkelendim.

Ancak moral bozmayalım, bizim aslan gibi genç arkadaşlarımız da var. Böyle tipleri gördükçe kıymetleri eminim daha da artacak. Bu zor günler madalyonun her iki tarafını da gösterecek. Sabırlı olup, sevdiklerimle sarmaş dolaş olacağımız günleri iple çekiyorum! Her şer de var bir hayır. Bunu da buraya yazın. Güzel günler mutlaka gelecek bakın.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Hepiniz boş yapıyorsunuz hepiniz çok bilgili sanki hepiniz profsunuz ünlüsünüz ya herseyi siz biliyorsunuz ya arkdasım baba 65-70 yasında evde eee cocuk oğlan veya kız işe gidiyor geliyor virüs yine yayılıyor ne anladım... Yüreğiniz varsa iktidara bagıra bagıra yasak yaptırın hadi demek ki onun için kocaman bir neyse boş yapmayın bilginizi kendinize saklayın tüm ünlüler hadi evde paranizi yiyin rahat rahat
MODAN GEÇTİ TEYZE.)))
Tamam ablammm
Geri Dön