Doğalgaza zam!

Yüzde 18,7 oranında zam yapıldı

Doğalgaza zam!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, 1 Nisan 2012 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere doğalgaza yüzde 18.72 oranında zam yapıldığını açıkladı.
Kayseri'de beş ayrı yerel televizyonun ortak canlı yayına katılan Bakan Taner Yıldız, yarından itibaren geçerli olmak üzere doğalgaz ücretlerine yüzde 18.72 oranında zam yapıldığını açıkladı. Yıldız, zam yapmaktan hoşlanmadıklarını ve bir siyasetçi olarak zam haberini vermeyi sevmediğini ama uzun süredir dövizde yaşanan dalgalanmalar ve ham petrol fiyatlarındaki artışlar sebebiyle mecbur kaldıklarını kaydetti.
Yıldız, "Ham petrol ve döviz fiyatlarının artması bize bu zamları zorunlu hale getirdi. Yoğun kış aylarında bu süreci yönetmek daha güçtü. Bunu da düşündük. Türkiye, ham petrolü dolar olarak alıyor, TL olarak tahsil ediyor" dedi.
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 301 yorum
BU NE YA 20 GÜDE BENZİNE 3 DEFA ZAM, ELEKTİRİK %9 ZAM, DOĞALGAZ %19 ZAM İSKİ GİZLİ ZAM YETER ARTIK YETER BİZE MEMURA İŞCİYE EMEKLİ %3 %5 ZAM, YANİ İNSANI ZORLA .... NEYSE - AMA BUNLARIN HESABINI SORUCAZ AZ KALDI BELEDİYE SECİMLERİNE BU SEFER OY MOY YOK !!!!!
Vermeyin güzel kardeşim o zaman oyunuzu.Ben CHP'ye yada MHP'ye oy verin demiyorum ama bölücü halkına öl diyen akp hükümetine de vermeyin.Gerçi vermesekte onlar her zamanki gibi yolsuzluk yapıp oylarla oynayacaklar.İnanmayın oylarının %50'i olduğuna yalan.
bu sefer oy moy yok demekki önceden vardı. Beter ol inşallah.
ALLAH BİN TÜRLÜ BELANIZI VERSİN ZAM ZULÜM EZİYET EŞİTTİR AKP HALA YOLA DEVAM DİYEN GERİ ZEKALILAR DEVAM EDİN BİRYERLERİNİZE ALMAYA
ARKADAŞIM BİR SOKAĞA CIKIN BAKIN MİLLET N EKADAR MEMNUN .NAMAZ KILAN BİR BAŞBAKANIMIZ VAR DİYE NARA ATMADIKLARI KALIYOR .HEMDE EN OKUMUŞU BİLE BUNU YAPIYOR MİLLETİN ZAM UMURUNDAMU BESLENEN ZATEN KATLADI .OLMAYANDA ZATEN YOKTU .ÖNEMLİMİ OLMASIN VARSIN MANTIK BUU
ülkeyi capulculara emanet etmenin bedeli bu herhalde... böyle iktidara böyle ekonomi yakışır.
sizi allaha havale ediyoruz vicdansızlar siz önce petrolden aldıgınız vergileri düşürün petrol ucuzladıgı zaman niye indirmiyorsunuz seçim zamanı geldiginde bizde size zam yapacagız
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler