HABER

Doğurduğu bebeği klozete düşürdü

Doğurduğu bebeği klozete düşürdü

Hastanenin tuvaletinde doğuran genç kadın bebeğini klozete düşürdü.

Almanya'da bir sağlık skandalı yaşandı. Hamile olan 17 yaşındaki genç kız sancıları tutunca hastaneye gitti. Ancak hastanede doktor ve hemşireler ilgi göstermeyince sancıları artan hamile kadın tuvalete gitti. Tam bu sırada bebek doğdu, bağırarak yardım isteyen genç kadının yardımına bir hemşire yetişti. Hemşire yeni doğmuş bebeği klozetin içinden çekerek aldı ve koşarak bir küvözün içine koydu.

Almanya'nın Oldenburg kentinde 17 yaşındaki Daniela T. hamileliğinin 25'inci haftasında sancıları artınca kız kardeşiyle birlikte Oldenburg Hastanesi'ne gitti. Hastanede doktor ve hemşireler tarafından 2 saat bekletilen hamile kız, sancıları artınca kız kardeşinin yardımıyla tuvalette gitti.

BEBEK KLOZETE DÜŞTÜ

Tuvallete aniden olan oldu; doğuran genç kızın bebeği klozete düştü. Paniğe kapılan iki kadın bağırarak yardım istedi. Olay yerine gelen bir hemşire bebeği klozetten çekip alarak; onu bir küvözün içine koydu. Bebeğin başından yaralandığı ortaya çıktı. Hastanede gördüğü muamele karşısında isyan eden Daniela T, "Hastanede kimse bana yardım etmediği için oğlum Joel başından yaralandı" dedi. Genç kadın avukatı aracılığıyla hastaneden şikayetçi oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön