Doktor Öz'ün torunu oldu

Dr. Mehmet Öz, büyük kızı Daphne'yi yeni dünyaya gelmiş kızını kucağında tutarken gösteren fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

Doktor Öz'ün torunu oldu

Philomena Bijou Jovanovic ismi verilen minik bebeğin, baş harflerinin fıstık ezmeli reçelli sandviç anlamına gelen PBJ (peanut butter jam sandvich) olması da çok konuşuluyor. Daphne Öz, ABD’de sağlıklı yaşam ve beslenme programı yapıyor.

Daha önce bebeğin ilk fotoğrafının ABD’nin ünlü magazin dergisi People’da yayınlanacağını duyuran Dr. Öz, Instagram’daki mesajında; “Tüm aile, bir sonra 'Philo'yu kim kucağına alacak diye savaş veriyor. Onun küçük yanaklarından öpmek için tüm girişimlerim gaspa uğruyor” diye yazdı.

Öz çiftinin en büyük çocukları olan Daphne Öz Jovanovic (28) hamile olduğunu ABD’de ABC kanalında yayınlanan “The Chew" adlı programının sezon prömiyerinde açıklamış, izleyicileriyle bebeğinin ultrason görüntülerini paylaşmıştı.

ABD’de sağlıklı yaşam ve beslenme programı yapan Daphne Öz, üniversitede okuduğu dönemde tanıştığı John Jovanovic’le dünya evlenmişti. Öz'ün torunu geçen çarşamba günü dünyaya gelmişti.

Twitter hesabından torununun doğumunu paylaşan Mehmet Öz, bebeğin gözlerinin mavi ve annesi gibi Çerkez güzeli olduğunu belirtmişti.

BEBEĞİN İSMİNİN BAŞ HARFLERİ

Doktor Öz'ün ilk torunu Philomena Bijou Jovanovic’in ismi de çok konuşuluyor. Minik bebeğin isminin baş harflerinin fıstık ezmeli reçelli sandviç anlamına gelen PBJ (peanut butter jam) olması dikkat çeken bir ayrıntı oldu. Ayrıca Doktor Öz bebeğin göbek adını Fransızca'da "mücevher" anlamına gelen Bijou koymuş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
bu ne biçim Türk ve Müslüman ya. bizde Türk doktorumuz var abd de diyoduk. yazıklar olsun.. bir yunan olsa acaba isminden dininden taviz verirmiydi.çocuğunun ismine bak torununun ismine bak yazıklar olsun. ne şaşkın bi millet olduk ya.
le defne demek bu yobaz
Dünyanın en iyi kahvesi Yunan kahvesidir' diyen Dr. Özün hayatı bizi ilgilendirmiyor.
turkıyenın gözu aydın hatta amerıkanın baska haber bulamadınızda
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler