HABER

Doktoru tehdit etti, sağlık çalışanlarından özür dileyip pizza dağıttı

Gaziantep'te kadın doktor Ayşe Okuducu, geçen yıl muayene ettiği Bünyamin Karababa tarafından tehdit edildi. Doktorun şikayetçi olmasının ardından hakkında dava açılan Karabulut, arabulucu ile uzlaşmaya vardığı Ayşe Okutucu'dan özür dileyip, sağlık çalışanlarına pizza dağıttı.

Doktoru tehdit etti, sağlık çalışanlarından özür dileyip pizza dağıttı

İslahiye’de geçen yıl 5 Nisan’da Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde görevli doktor Ayşe Okuducu ile muayene ettiği Bünyamin Karababa arasında tartışma çıktı.

Tartışma sonrası Ayşe Okuducu, savcılığa giderek kendisine hakaret ve tehditlerde bulunduğunu belirttiği Bünyamin Karababa'dan şikayetçi oldu. Şikayet üzerine savcılık tarafından Bünyamin Karababa ile ilgili soruşturma başlatıldı. Soruşturma sırasında dosya İslahiye Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosu'na gönderildi. Arabulucunun yaptığı görüşmelerde Doktor Ayşe Okuducu, hastanın kendisinden ve sağlık çalışanlarından öncelikle özür dilemesini ve sağlık çalışanlarına pizza dağıtması durumunda şikayetinden vazgeçeceğini söyledi. Bu teklif karşısında Bünyamin Karababa, doktorun talebini kabul ederek hem özür diledi hem de hastanedeki sağlık çalışanlarına 50 pizza dağıttı. (DHA)

3cff5857024b78527a838e005c7299b0

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
afferim, böyle böyle adam olucaksınız, hani bazen duyuyorum diyorlar ki doktorlarda az dayaklık degil diye,,, onları bu hale getiren zaten sizin gibi zihniyetler, sen doktora yüklen yüklen ondan sonra karşında sinirli agrasif bi doktor olsun...
yusuf yusuf
sağlık çalısanlarımıza saygı sonsuz olması lazım zor dönem atlatıyoruz yükleri çok ağır
Geri Dön