HABER

Dolandırıldığını iddia ederek megafonla parasını istedi

Adana'da bir vatandaş, sattığı zeytin, peynir ve yağın parasını vermediğini öne sürdüğü kişinin evinin önüne giderek megafonla "Benim param yenir mi? Paramı ver" diye seslendi

Adana'nın merkez Yüreğir ilçesinde 13 bin lira tutarında zeytin, peynir ve yağ sattığı kişi tarafından dolandırıldığını ileri süren kişi, megafonla parasını istedi.

Anadolu Mahallesi'nde, sattığı zeytin, peynir ve yağın parasını alamadığını iddia eden 54 yaşındaki Osman Aslan, kendisini dolandırdığını öne sürdüğü M.K'nin evinin önüne geldi.

Eline megafon alan Aslan, "Benim param yenir mi? Paramı ver." diye seslendi.

Bir süre megafonla parasını isteyen Aslan, mahallelilerin tepki göstermesi üzerine evin önünden ayrıldı.

PANKART YAPTIRIP ARACINA ASMIŞTI

Osman Aslan, daha önce de kendisini dolandırdığını iddia ettiği M.K'nin kimlik fotoğrafını büyütüp, aracına "Hakkımı helal etmiyorum" yazılı afişle asmıştı.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
çıldırıyorum yemin ederim ülkeye bak adam karpuza kafa atıyor
Ülke psikiyatrlık insan dolu. Devlet adalet mekanizmasını doğru ve hızlı çalıştıramazsa olacak olan bu tip görüntülerdir. Adamı al içeri sorgula iddiasını araştır doğruysa muhatabına gerekeni yap,değilse bu tip adamlara bir daha sokağa çıkıp kimseyi rahatsız edemeyeceği bir ceza ver.
Irak ta bile birinden alacağın varsa, direkt olarak belgen ile devlete müracaat edip yizlestirilip paranı devlet sana anında nakit ödüyor ve o borçluyu devlet olarak takside bağlıyor. Borçlu devlete ödeme yapmaz ise eğer para tutarı kadar hapis yatırıyor. Velev ki alacaklı devlete müracaat etmez de doğrudan borçluyu taciz yada darp ederse 10 bin dolar tazminat ödüyor devlet borcluya. Ve alacaklı dan tahsil ediyor. Alacaklı ödeme yapmaz ise devlete hapis yatıyor. Helal olsun Adalet böyle olmalı.
Geri Dön