Dolgu yaptırdığı dudağı düşmüştü! İşte son hali

Antalya'da geçirdiği estetik operasyonun ardından alt dudağını kaybeden Songül Uzunoğlu, daha güzel görünmek isterken hayatı kabusa dönmüştü. Geçirdiği 4 operasyon sonrası dudağı düşen Songül, yemek bile yiyemeyecek duruma gelmişti. Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından iki kez operasyonu gerçekleşen Uzunoğlu'nun, doku naklinden sonra yemek yiyebildiği öğrenildi.

Antalya'da aşçılık yapan 3 çocuk annesi Songül Uzunoğlu, gözaltı torbalarından kurtulmak için arkadaşlarının tavsiyesi üzerine geçen yıl şubat ayında Muratpaşa ilçesi Lara turizm bölgesindeki güzellik ve estetik merkezine gitti. Uzunoğlu'na, göbek bölgesinden alınan yağın, yüz bölgesinin dolgusunda kullanılacağı, operasyonun çok kalıcı, ekonomik ve 2 yıl garantili olduğu söylendi. Estetik merkezindeki yetkililerle görüşen ve mart ayı başında ameliyatının yapılmasını isteyen Uzunoğlu, operasyon için 5 bin 500 lirayı nakit ödedi.

Mart ayında, Uzunoğlu'nun yanaklarına yapılan ve kalıcı olacağı söylenen dolgu, kısa süre sonra yok oldu. Operasyonun başarısız olması nedeniyle Uzunoğlu, nisan ayında ikinci kez aynı operasyonu geçirdi. Yüzündeki dolgu işlemi tamamlanmadan, ameliyatı yapan doktorlar, “Alt dudağınıza da dolgu yapalım, çok daha iyi görünür" diyerek, telkinde bulundu.

Alt dudağına yapılacak işlem için gün sayan Songül Uzunoğlu'na nisan ayında yapılan ikinci operasyon da sonuç vermedi. Doktorlar, geçen yıl mayıs ayında Uzunoğlu'nu üçüncü kez estetik operasyon için merkeze çağırdı. Uzunoğlu'nun göbek bölgesinden alınan yağdokusu yanaklarına uygulanırken, alt dudağına da dolgu yapıldı.

Dolgu yapılan dudağını kaybeden Songül, artık yemek yiyebiliyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
olanıyla yetinmesini bilmeyen doyumsuz kullarız işte örnek
ALLAH'IN VERDİĞİ İLE YETİNMEYİ BİLSEYDİ BÖYLE OLMAZDI. HERŞEYİN GÜZELİNE SAHİP OLAMAZSIN. ÇÜNKÜ ALLAH EN GÜZELİNİ VERMİŞTİR SANA. ARTIK AKILLANMIŞSINDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
ablacım kasmasan mı acaba !!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler