Dönüş çilesi başladı! Trafikte kalmamak için erken yola çıktılar ama...

Çanakkale'de bayramın son günü trafikte kalmak istemeyen tatilcilerin dönüş yolculuğu erken başladı. Çanakkale'de feribot iskelesinde yaklaşık 1 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Dönüş çilesi başladı! Trafikte kalmamak için erken yola çıktılar ama...

Çanakkale’de 10 günlük Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek yola çıkan tatilcilerin dönüşü erken başladı. Bayramın son günü trafikte yoğunluğa takılmak istemeyen tatilciler, feribot iskelesinde yaklaşık 1 kilometrelik araç kuyruğu oluşturdu.

TRAFİĞE TAKILMAMAK İÇİN ERKENDEN YOLA ÇIKTILAR AMA...

Çanakkale’de, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde tatilciler yollara düştü. Tatilcilerin, feribot iskelesinde dönüş yoğunluğu başladı. 10 günlük Kurban Bayramı izninde Ege sahilleri ve Bozcaada gibi turizm merkezlerinde tatillerini tamamlayan vatandaşlar, bayramın son günü yoğunluğa takılmamak için Çanakkale Feribot İskelesi'nden dönüş yoluna geçti.

8 FERİBOT İLE YAPILIYOR

Çanakkale Boğazı ve adalar arasında ulaşımı sağlayan Gestaş firması, Çanakkale’den Eceabat ve Kilitbahir hattında toplam 8 feribot ile saatsiz sefer yapıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
şu çanakkale köprüsü yerli otomobil hikayesine dönmesede hayırlısı ile yapılsa.elin gavuru taa 1900 lü yıllarda mercedes bmw ford yapar biz yerli otomobile babayiğit bulundu muhabbeti ile seçime gireriz.kardeşim yol köprü hastane lütuf değil.herkez işini yapıyor sende yapacaksın gerektiğinde hesabıda vereceksin.simitçi simit satar dr mühendis öğretmen asker polis memur işçi işini yapar.bu siyaset işinden bir parça yapar ülkenin sahibi lütufmuş gibi sunar..bu millete herşeyi yedirirsiniz.ama herkez birgün RABBİNİN HUZURUNDA HERŞEYDEN HESABA ÇEKİLİR.BU MİLLETE TAVSİYEM ÇITAYI YÜKSELT İLERİYİ GÖR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler