Dövülerek yaralanan midilli kurtarılamadı!

İddiaya göre bir grup ergenden oluşan çete tarafından dövülerek korkunç şekilde yaralanan midilli, hayatını kaybetti.

Dövülerek yaralanan midilli kurtarılamadı!

Henüz üç yaşında olduğu tahmin edilen Jenna adlı midilli, Pazar günü, Dublin’de bulunduğunda vücudunda ve yüzündeki şişlikler dikkat çekti. Jenna, tüm gece onu kurtarmak için çalışan ekibin tüm çabalarına rağmen Pazartesi sabahı hayatını kaybetti. Bölgede yaşayan sakinler, Cumartesi akşamı Jenna’nın yanında oldukça agresif birileri olduğu gerekçesiyle polise haber vermişti. Tanıklardan biri 15 veya 16 yaşlarında bir erkek çocuğunu Jenna’yı döverken gördüğünü belirtti.

Gönüllülerden oluşan yerel bir kurtarma ekibi yaralanmış olan midilliyi arama çalışması başlattı. Ekibin kurucularından Martina Kenny “Jenna kötü bir şekilde dövülmüştü. Onu hemen araçta bekleyen veterinerin yanına götürdük. Veteriner Jenna’nın yaralarının kötü olduğunu ve vücudundaki kesikler nedeniyle septisemi geçirebileceğini söyledi” dedi.

PRI_156444127

Kurtarma ekibi, tüm gece Jenna'nın yanında kaldı.

PRI_156444124

Jenna’ya serumla antibiyotik verildi ve ekip birer saatlik nöbetler halinde midillinin yanından hiç ayrılmayarak durumu takip etti. Nefes almakta zorlanmaya başlayan Jenna gece saatlerinde hayatını kaybetti.

Martina “Hemen veterineri aradık, ancak veteriner geldiğinde Jenna çoktan ölmüştü. Henüz üç yaşında olduğunu tahmin ediyoruz. Ona yapılan şey çok insafsızca” dedi. Veteriner de ayrıca midillide oluşan yaraların dövülmeye bağlı olduğunu doğruladı. Kurtarma ekibi, Jenna’yı dövenlerin bulunmasını ve yaptıklarından dolayı sorumlu tutulmalarını talep ediyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
BİR MASUMU BİR SAVUNMASIZI DÖVEREK ÖLDÜRMEK NEDİR ŞİDDET NEDİR VURMAK NEDİR BUNU YAPAN YAPANLAR SİZ İNSAN DEĞİLSİNİZ İNSAN DEĞİLSİNİZ BU VE BU GİBİ OLAYLARDA ARTIK LÜTFEN CEZALARI AĞIRLAŞTIRALIM NASIL Kİ BİR İNSAN CİNAYETİ İŞLENDİĞİNDE MÜEEBBETE KADAR CEZALAR VERİLİYORSA AYNI CEZALARI HAYVANLARIMIZA YAPANLARADA VERİN ARTIK..YETER VARTIK
sözün bittigi yerdeyiz insanmı oda ne hangi hayvan türü
bunu yapanlar masumlarımıza kıyanlar allahım hem dünyada hem ahirette cezanızı çekiceksiniz emin olun buna mutlaka birgün verdiğiniz acının kat be kat fazlasaını yaşayacaksınız yaşayında en ağır cezalar sizede verilmeli nasıl ki insan cinayetinde müebbet hayvanlara yapılan bu aşağılık davranışlarada en ağır cezalar verilsin duyun sesimizi yeter artık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler