SPOR

CANLI

Drogba eşyalarını topladı, gidiyor!

Galatasaray ile Drogba'nın ayrılık olasılığı her geçen gün artıyor.

Drogba eşyalarını topladı, gidiyor!

Yıldız oyuncunun eşyalarını toplamaya başladığı ve Ambarlı Gümrük Ambarı'nda faaliyet gösteren bir gümrük firması ile anlaşıp konteyner kiraladığı öğrenildi.

Sarı kırmızılı kulübün basın sözcüsü Şükrü Ergün'ün "Drogba ile görüşmelerimiz sürüyor" yönündeki açıklamasına karşın, Fildişi Sahilli yıldızın rotayı Amerika'ya çevirdiği kesinlik kazandı gibi.

G.Saray Teknik Direktörü Roberto Mancini ile Drogba arasındaki soğukluk gizlenemez bir hale gelirken, yıldız oyuncunun Galatasaray'dan ayrılmak için çok net bir adım attığı ortaya çıktı. Amerika'nın New York Red Bulls takımı ile anlaştığı iddiaları ortaya atılırken, Drogba'nın Ambarlı Gümrük Ambarı'nda faaliyet gösteren bir gümrük firması ile anlaşıp konteyner kiraladığı öğrenildi. Drogba'nın kesin dönüş için vekalet verdiği de bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Sonunda oda anladı üçkağıtçı ve kaypak bir kulüpte oynadığını.
üçkağıtçı ve kaypak bir kulüpte oynadığını anlayan her futbolcu gitseydi fenev de futbolcu kalmazdı ;)
"hapyman" ve "ben_tugcem" ... Tencere dibin kara... Senin ki benden kara... Hasta mısınız siz yaaa... 3 kuruşluk adamlar için...
Hiç bir futbolcu Vazgeçilmez değil. Kimse canını sıkmasın Yabancı futbolcu Fenerlide olsa Beşiktaşlı da olsa diğer takımlarda da olsa bir gün mutlak gidecektir.Güzel olan iyi ayrılmaktır.
aldı parayı gidiyo napacaktı gs yi sevdiğindenmi kalıyodu sanki
Takım
O
Av
P
Geri Dön