Dünya diken üstünde! ABD'ye tehdit ve savaş sözleri

İran Silahlı Kuvvetler Komutanı Tümgeneral Abdurrahim Musevi, ABD'nin bölgeye askeri yığınak yapmasını değerlendirerek, olası savaş için hazırlık durumlarının tam olduğunu söyledi.

Dünya diken üstünde! ABD'ye tehdit ve savaş sözleri

Askeri bir toplantıda konuşan Musevi, "Ordudaki tüm birimler, hem ruhsal ve hem savaşmak için fiziksel olarak tam hazırlıklılar. Düşman hata yaparsa, pişman edici yanıtla karşılaşır" ifadelerini kullandı.

"SON DAMLAYA KADAR MİLLİ ÇIKARLARI KORUYACAĞIZ"

İranlı komutan, "Olası bir savaşta damarlarındaki son damlaya kadar ülke güvenliği ve milli çıkarlarını koruyacaklarını" söyledi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
sonra sizde kacmayasiniz suriyeliler gibi aman gardas bizde kontenjan dolu baska ulkelere kacin olurmu biz size orda bakariz yiyecek icecek gondeririz ama buraya gelmeyin yeterki...
@hakanesen_1982 suriye çapulcu doluydu. hemde iç savaş yaşanıyordu. iran, incelersen tarihi kaynaklarda pers imparatorluğu geçer, Osmanlının baş edemediği tek toplum. hoş osmanlı dışardan parçalanmadı. içimizdeki satılıklar nedeniyle parçalandı. bir kısmıda şimdiki kaçan suriye, ırak vs. iranın güçlenmesini istemem. çünkü güçlenirse bölgenin başına bela olur. patçalanmasınıda isteme, bölgede denge unsuru. yani iran kaçmaz, ölür.
@ybarslan_s Al sana bir dingil daha:) Ulan Avrupada matba varken OSMANLIda senin gibi siyasal dinciler matbayi tam 200 sene sonra getirdiler!! Avrupada adamlar ilim ve bilim derken senin gibi Arabi tipler hu hu diyerek o yasak bu gunah diye milleti 500 sene geriye getirdiler!! bu anda durum gene AYNI senin gibiler euro ve dolar pis kaka der ama milleti de Araplar gibi olsun diye baski yapar!! Sizin gibiler oldukca bu ORTA DOGU birbini yemekten kurtulamaz yobaz cahiller :)
Başlasın artık dünya çok bozuldu
ABD saldiramaz ancak İran içerisinde ABD ye hizmet eden bir grup var ise iç karışıklık çıkartıp zayıflayıp girme imkanı olsada o bile zor çünkü İran'da iç karışıklık da çıkmaz rejim karışıklık cikarani kişi ve grupları asiyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler