Dünyanın en tehlikeli yolunu geçip 3 kişinin yaşadığı köye ulaştılar

Bayburt'ta Bayraktar ailesinden 3 kişinin yaşadığı Günbuldu köyünde meydana gelen elektrik arızasını ekipler, dünyanın en tehlikeli yollarından biri olarak değerlendirilen yoldan geçerek giderdiler. Karla mücadele ekiplerinin desteğiyle 12,5 saatte köye ulaşan ekipler, ailenin yeniden elektriğe kavuşmasını sağladı.

Bayburt'a 26 kilometre mesafedeki 50 haneli Günbuldu köyünde yaşayanlar zorlu kış mevsimi öncesi ya kent merkezine ya da batıdaki illere göç etti.

3 KİŞİ YAŞIYOR

Fahrettin Bayraktar (57), eşi Havva (47) ile 5 yaşındaki kızları Elif Su'nun yaşadığı köyün, kar ve fırtına sebebiyle elektriği kesildi. 15 Ocak günü karanlıkta kalan Bayraktar ailesi arızanın giderilmesi için elektrik arıza ekiplerine ulaştı.

Dünyanın en tehlikeli yolunu geçip, 3 kişinin yaşadığı köydeki arızayı giderdiler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
3 kişi yaşayacak bütün ekip seferber olup canlarını tehlikeye atacak sonra devlet baba bize bakmıyor diyecekler chp güruhu her türlü yatırıma karşı çıkacak sonra işsizlik var deyip hainlik yapacak
zeka engellisi bunun siyasetle ne ilgisi var? devletin işi halkın zaruri gereksinimlerini karşılamaktır. bu bir lütuf değil görevdir.
@sehri_2018 biz atölyemizde çalıştırmaya işçi bulamıyoruz da avrupaya ilan astık 3500 dolar artı ev kirası işçi çağırdık 5 kişi alıcağız 20000 kişi geldi avrupa işsizlikten kırılıyor ALLAH yardımcıları olsun çok şükür bizlerde sıkıntı yok.
@ali.saydan şakamı gerçek mı eger gercekse ben iş arıyorum abi 1 senedir bulamadım ben geleyım çalışayım
sehri 2018 akp oradan oy aldi cahil
@sehri_2018 söyle gelelim
Helal size.Hakkıyla insana değer vermek bu işte
vov helal olsun adamlar cidden çalışıyor takdir ettim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler