Durak, Atça Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yeni başkanı oldu

Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde, olağan genel kurulunu gerçekleştiren Atça Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni başkanı İsa Durak oldu.Atça Düğün Salonun da divan başkanlığını Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahaddin Çetindoğan’ın yaptığı olağan kurulda mevcut başkan Ahmet Meydan tekrar aday olmazken tek liste ile gidilen seçimde İsa Durak yeni başkan seçildi.Atça Esnaf ve Sanatkarlar Odası İsa Durak başkanlığın da yeni yönetim; Muhammet Urkucu, Murat Turgut, Ali Alcıoğlu, Hüseyin Sağun, Süleyman Demirel ve Hakan Gediz’den oluştu.

Durak, Atça Esnaf ve Sanatkarlar Odasının yeni başkanı oldu

Aydın’ın Sultanhisar ilçesinde, olağan genel kurulunu gerçekleştiren Atça Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni başkanı İsa Durak oldu.
Atça Düğün Salonun da divan başkanlığını Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahaddin Çetindoğan’ın yaptığı olağan kurulda mevcut başkan Ahmet Meydan tekrar aday olmazken tek liste ile gidilen seçimde İsa Durak yeni başkan seçildi.
Atça Esnaf ve Sanatkarlar Odası İsa Durak başkanlığın da yeni yönetim; Muhammet Urkucu, Murat Turgut, Ali Alcıoğlu, Hüseyin Sağun, Süleyman Demirel ve Hakan Gediz’den oluştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler