HABER

Duraklara konulan el dezenfektanları çalındı

Duraklara konulan el dezenfektanları çalındı

Tokat'ın Niksar ilçesinde belediye tarafından minibüs duraklarına yerleştirilen el dezenfektanlarından 4'ü kimliği belirsiz kişiler tarafından çalındı. Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçe halkını dezenfektanlara sahip çıkmaya çağırdı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Niksar Belediyesi tarafından minibüs duraklarına yerleştirilen el dezenfektanlarından 4 tanesi kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından çalındı. Ekipler kaybolan el dezenfektanlarının yerine yenilerini yerleştirdi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Halkımızın sağlığı için ilçemizin dört bir yanında bulunan duraklara yerleştirdiğimiz el dezenfektanları teker teker kayboluyor. Bu konuyla alakalı gerekli şikayetler yapılmış olup, halkımızı el dezenfektanlarına sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu hizmetler ailemiz ve evlatlarımızın sağlığı için" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bunları çalan inşallah koronavirüs olur, pis hırsız.
hani yalnızca Rusya da , İngiltere de görebileceğiniz..diye başlayan haberler var ya.işte bu da yalnız Türkiye de kabilinde duyacağınız bir haber.maalesef.
insanımız aç değil aç gözlü
Geri Dön